Meryem Uzerli, Beren Saat'e fark attı!

1.8.2016
Meryem Uzerli, Beren Saat'e fark attı!
Meryem Uzerli, Beren Saat'e fark attı! Meryem Uzerli törende 'En İyi Kadın Oyuncu' ödülüne layık görüldü.

Beyrut Uluslararası Ödül Töreni'nde 'En İyi Kadın Oyuncu' ödülünü almaya hak kazanan Meryem Uzerli, ödül törenine sevgilisi Alp Özcan'la gitti.

Lübnan'ın başkenti Beyrut'ta bu sene yedincisi düzenlenen BIAF (Beyrut Uluslararası Ödül Töreni) ödülleri dün gece sahiplerini buldu. Meryem Uzerli törende 'En İyi Kadın Oyuncu' ödülüne layık görüldü. Uzerli, ödül almaya sevgilisi Alp Özcan ile gitti.

Ödül töreninde göz kamaştırdı

Törene Ziad Nakad imzalı elbisesi ve Mouawad marka takılarıyla katılan ünlü oyuncu şıklığıyla da göz doldurdu. Erkek arkadaşı Alp Özcan da Uzerli'nin heyecanına ortak olmak için gecede güzel oyuncuya eşlik etti.

'Dünyanın en mutlu insanıyım'

Ödülünü almak için sahneye çıkan Meryem Uzerli 'Burada olmaktan dolayı çok mutluyum. Bu ödülü almak, bu güzel insanlarla, bu güzel ülkede bulunmak çok büyük onur ve çok mutluluk verici.'

'Hislerimi anlatacak kelimeler arıyorum'

'Bugün biraz şehirde dolaşma fırsatı yakaladım, buranın mimarisine hayran kaldım. Sıcakkanlı insanlar beni çok güzel karşıladı. Söyleyecek bir şey bulamıyorum. Çok teşekkür ederim. Hislerimi anlatmak için kelimeler arıyorum. Bir oyuncu olarak farklı karakterler meydana getirebilmek adına hep gerçek olmaya çalıştım. Eğer bunun karşılığı da buysa ben dünyanın en mutlu insanıyım.'

'Gururlu hissetmemi sağladınız'

'Çok çok teşekkür ederim. Ve bu ödülü, tüm dünyadaki kendi şansını bekleyen genç yetenekler ile paylaşmak isterim. Gerçekten çok teşekkür ederim, kendimi çok gururlu ve mutlu hissetmemi sağladınız' diye konuştu.

Beren Saat'le kıyaslandı

Sayidaty dergisi içeriğinde Murex D'or ödülü için Lübnan'a gelen Beren Saat ile Meryem Uzerli'yi karşılaştırdı. Beren Saat'in aksine kibirli bulunmayan ve korumalarla gezmemesi vurgulanan Uzerli'nin kıyafeti de tam not aldı.
En Son Haberler


Haberler