Meryem Uzerli, Halit Ergenç’in önünde diz çöktü

13.11.2014
Meryem Uzerli, Halit Ergenç’in önünde diz çöktü
Meryem Uzerli, GQ dergisinin gecesi için dün ilk kez İstanbul’a geldi.

1,5 yıl sonra ilk buluşma…

1,5 yıl önce tükenmişlik sendromu nedeniyle başrolünü oynadığı Muhteşem Yüzyıl’ın setini terk ederek Berlin’e kaçan Meryem Uzerli, GQ dergisinin gecesi için dün ilk kez İstanbul’a geldi.

Four Seasons Hotel İstanbul’da düzenlenen Men Of The Year 2014 Ödülleri için dönen Uzerli, Yılın Adamı seçilen eski rol arkadaşı Halit Ergenç’e sürpriz yaparak ödülünü verdi. Uzerli, ödül verirken Hürrem Sultan rolüyle Sultan Süleyman’a cariyelik yaptığı günleri hatırlatarak Ergenç’in önünde diz çöktü. Bu anlar yaşanırken salon alkıştan yıkıldı. 

Akmerkez Özel Ödülü’nü (Yılın Adamı) Halit Ergenç’e, rol arkadaşı ‘Muhteşem Yüzyıl’ın Hürrem Sultan’ı Uzerli verdi. Uzerli’nin önünde diz çökerek, kafasının üzerinde tuttuğu ödülü alan Ergenç’in “Bu ödülü ölen annemin anısına alıyorum’ sözleri üzerine Uzerli gözyaşlarını tutamadı.

Rol arkadaşını tutarak kaldıran Ergenç’in de gözlerinin dolduğu görüldü. Tören sonrası gazetecilere açıklama yapan Uzerli, “Halit için Afrika’ya giderim. Ödül vermek için davet ettiler, Halit olduğunu duyunca geri döndüm. Kendimde o gücü buldum ve döndüm. Ocak ayından itibaren Türkiye’ye yerleşeceğim” dedi.

Geceye kırmızı bir elbise ile katılan Uzerli, eski rol arkadaşlarıyla çektirdiği fotoğrafları da Instagram hesabından takipçileriyle paylaştı.
Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler

İlgili Resimler


>> >> Meryem Uzerli, Halit Ergenç’in önünde diz çöktü

Haberler