Meryem Uzerli'nin partneri Kıvanç Tatlıtuğ mu?

10.12.2014
Meryem Uzerli'nin partneri Kıvanç Tatlıtuğ mu?
Dizi hazırlığı içinde olan Uzerli'nin yeni rol arkadaşı olması beklenen iki isimden biri Kıvanç Tatlıtuğ.

Partneri Kıvanç Tatlıtuğ olabilir

Habertürk'te yer alan habere göre, MBC ortaklı O3 Production Turkey yapım şirketiyle yeni dizi çalışmalarına başlayan Uzerli, bugünlerde kızıyla yaşayacağı evi arıyor. Yeni dizisi için de hazırlık içinde olan Uzerli'nin yeni rol arkadaşı bugün yarın belli olacak. 2 aday oyuncudan biri Kıvanç Tatlıtuğ.

“Türkiye’ye dönerken annem, 'Türk erkeklerine dikkat et' diye uyardı. Göremedim ama; inanıyorum ki iyi Türk erkekleri de var! Ağabeyim artık her şeyi kontrol ediyor zaten” diye konuşan Meryem Uzerli'nin açıklamalarından ara başlıklar..

'1 kişi gittim 2 kişi geldim'

'Özlediğimin farkında değildim. Gelince anladım. 1.5 senede çok sey yaşadım. 1 kişi gittim, 2 kişi geldim. Anneliği yaşamak gerek. Hamilelik acayip bir duygu. İçinde bir insan var, uzaylı gibi hissediyor insan kendini.

'Lara'yı mutlu etmek istiyorum sadece'

Dizi teklifini kabul ederken yapımcılarla konuştuğumuz tek konu Lara idi. Lara ile gelen reklam tekliflerine de 'Ne kadar para verseniz kabul etmeyeceğim' dedim. Lara sürprizdi benim için, kabul ettim ama zor bir karardı. Bir sürü kadın yapıyor bunu. Lara'yı mutlu etmek istiyorum sadece. O yüzden öyle bir reklam olmayacak.

Kanser hastanesinde çalışmak istedim. 2017'ye kadar hastanede çalışmak üzere sözleşme imzaladım ancak dizi teklifine 'Hayır' diyemedim. Yağmur- Durul Taylan kardeşler yöneteceği için çok mutluyum. Muhteşem Yüzyıl'da da onlarla çalışmıştım. Yağmur-Durul kardeşler de benim gibi yeni şeyler denemekten korkmuyor. Halit Ergenç'le oynamayı çok isterim, çok iyi bir oyuncu ama yine birlikte oynarsak Hürrem ve Süleyman'ı görürler.

'5 çıplak adam istedim'

Ben çapkın biriyim yeni dizi için 5 çıplak adam istedim ama olmadı! Şaka bir yana kiminle oynayacağım bakalım, kısmet.

'Artık kimse beni üzemez'

Duvar çektim kalbime. Kimse artık beni üzemez... Dizideki rol arkadaşımla aşk yaşayamam. İş başka, aşk başka... Artık bir çocuğum var; 10 saatten fazla beni sette tutamazsınız.

'Vahide Perçin çok iyi karardı'

Hürrem'le ayrı bir ilişkimiz vardı. Hürrem için dua ettim. 'Seni iyi oynamak isterim, güç ver' dedim. Diziden ayrıldıktan sonra izleyemedim. Cesaret bulamadım, çünkü isteyerek bırakmadım. Vahide Perçin çok iyi karardı.'


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler


Haberler