Midnight Special'dan bir fragman daha

8.3.2016
Midnight Special'dan bir fragman daha
Midnight Special'dan bir fragman daha Jeff Nichols'un bilim kurgu filmi merak uyandırıyor.

Geçtiğimiz 5 yılın en iyi yönetmenlerinden olan biri olan Jeff Nichols'un yazıp yönettiği bilim kurgu filmi Midnight Special'dan bir fragman daha yayınlandı. 

Michael Shannon, Kirsten Dunst, Joel Edgerton, Adam Driver, Jaeden Lieberher, Sam Shepard, Bill Camp, Scott Haze ve Paul Sparks'ı barındıran yıldızlı kadrosuyla senenin beklenen hitlerinden olan film doğaüstü yetenekleri olan oğlu Alton'ı kurtarmaya çalışan bir Roy adlı bir babayı konu ediyor.

8 yaşında bir çocuk olan Alton’un olağan üstü güçleri vardır. Bir gün Alton ve babası gezerken baba oğlunda diğer çocuklarda olmayan farklılıklar görür. Baba bu durum karşısında çok şaşırmış olsa da oğlunun doğaüstü güçlere sahip olduğunu anlar. Baba bu durum hakkında endişelense de bunun doktora ya da başka birine gösterilemeyecek bir durum olduğunu düşünür. Oğlunun başına bir şey gelebileceğinden korktuğu için kimseye söylemek istemez. Fakat eski okul arkadaşı doktor olan Jose güvenerek oğlunun özel güçlerini gösterir. Jose bunu bilim insanları ile paylaşmasını ister ama baba oğlunu alarak peşindeki herkesten kaçmaya başlar.

Film ülkemizde 22 Nisan 2016'da vizyona girecek.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler


Haberler