Milat ekrana kilitleyecek

16.4.2015
Milat ekrana kilitleyecek
Milat ekrana kilitleyecek Milat 3. Bölüm Fragmanı yayınlandı

Güçlü oyuncu kadrosu ve ilgi çeken konusu ile Milat son bölümde nefesler tutuldu. İşte merakla beklenen Milat 3. bölüm fragmanı yayınlandı.

Güç odakları çeşitli eylemlerle Türkiye'de bir kaos ortamı oluşturmayı amaçlamaktadır. Milli İstihbarat Teşkilatı, Türkiye'nin büyümesine direnen bu odaklarla yurt içinde ve dışında etkin bir mücadele sürdürmektedir.

Teşkilat, bir yandan milli enerji politikasının sekteye uğramaması için var gücüyle çalışırken, diğer yandan uluslararası bir operasyonla Türkiye'de başlatılması hedeflenen yeni bir terör dalgasının önüne geçmeyi hedeflemektedir

Geçen bölümde neler yaşanmıştı?

Tehlike adım adım yaklaşmaktadır. Güç odakları çeşitli eylemlerle Türkiye'de bir kaos ortamı oluşturmayı amaçlamaktadır. 

Milli İstihbarat Teşkilatı, Türkiye'nin büyümesine direnen bu odaklarla yurt içinde ve dışında etkin bir mücadele sürdürmektedir.Teşkilat, bir yandan milli enerji politikasının sekteye uğramaması için var gücüyle çalışırken, diğer yandan uluslararası bir operasyonla Türkiye'de başlatılması hedeflenen yeni bir terör dalgasının önüne geçmeyi hedeflemektedir. 


En Son Haberler


Haberler