Missing Link'ten ilk fragman geldi!

9.11.2018
Missing Link'ten ilk fragman geldi!
Hugh Jackman'lı animasyon filmi Missing Link'ten ilk fragman yayınlandı.

Seslendirme kadrosunda Hugh Jackman'ın da yer aldığı animasyon filmi Missing Link'ten ilk fragman yayınlandı.

Oscar adayı ParaNorman filminin yönetmeni Chris Butler'ın yönetmenliğini ve senaryosunu üstlendiği animasyon filmin orijinal seslendirme kadrosu da adeta bir yıldızlar geçidi niteliğinde. Wolverine olarak akıllara kazınan Hugh Jackman, Marvel'ın Gamora'sı Zoe Saldana ve Hollywood'un sevilen yüzü Zach Galifianakis'in başı çektiği seslendirme kadrosunda Oscar ödüllü Emma Thompson, başarılı oyuncu Stephen Fry, Timothy Olyphant ve Matt Lucas gibi isimler yer alıyor.

Filmin yapımını ise Disney ve Dreamworks'ün egemen olduğu animasyon pazarında, Koralin ve Gizli Dünya, Kubo ve Sihirli Telleri gibi başarılı animasyonlarla öne çıkmayı başaran Laika firması üstleniyor.

Kendini dünyanın en önde gelen canavar ve mit araştırmacısı olarak gören Lionel Frost, kendini ve efsanevi canavarların varlığını yüksek sosyeteye ispatlamak için Amerika'da, Pasifik Kuzeybatı Kıyısı'nda bir seyahate çıkar ve orada insanlığın ilkel atalarından biri olan Bay Link ile karşılaşır. Bay Link 2,5 metre boyunda, 286 kiloluk ve her yanı tüylerle kaplı özel bir adamdır. Onu bu kadar özel kılan şeyse genlerinde yatmaktadır. Bay Link, insanın yaşayan soyunun ilkel köklerinin son örneğidir. Komikliği ve tatlılığıyla dünyanın en sevimli efsanesi olmaya aday olan Bay Link'in soyu hızla tükenmiştir. Artık evrim ilerlemiştir ve insanlığın görünüşü Bay Link'inkinden farklıdır. Yalnız ve üzgün olan Bay Link artık çevresinde kimseyi bulamamaktadır. Kuzeybatı Pasifik'te yalnız yaşamaktan bıkan Bay Link, efsanevi Shangri-La vadisinde olduğu söylenen, uzun süredir kayıp olan akrabalarını bulmak için yolculuğa atılır. Bu yolculuk için de dünyanın en önemli mitolojik varlıklar dedektifi Sir Lionel Frost ve bölgenin bilinen tek haritasına sahip olan Adelina Fortnight ile işbirliği yapar. Bay Link'e eşlik eden kaşifler, yeni arkadaşlarına yardım etmek için dünyanın uzak yerlerine seyahat ederken, üçlü de birlikte hiç beklemedikleri maceralara atılacaklardır.

Türkiye sinemaların  vizyon tarihi henüz belli olmayan Missing Link'in ABD vizyon tarihi ise 12 Nisan 2019 olarak açıklandı.

 


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler

İlgili Resimler


Haberler