Mission: Impossible'dan yeni poster geldi!

11.7.2018
Mission: Impossible'dan yeni poster geldi!
“Mission: Impossible – Yansımalar”ın IMAX posteri görücüye çıktı.

Yılın merakla beklenen aksiyon filmlerinden “Mission: Impossible – Yansımalar”ın IMAX posteri görücüye çıktı. Sinema perdesinde gördüğümüz görüntünün %26’ya kadar daha fazlasını vadeden teknoloji seyircilerin ilk tercihlerinden biri olmaya aday.

Başrolde diğer serilerde olduğu gibi yine yıldız oyuncu Tom Cruise’un olduğu filmde, Cruise'a Altın Küre adaylığı bulunan Rebecca Ferguson, DC filmlerinin Superman’i Henry Cavill, Simon Pegg, Oscar adayı Alec Baldwin, Altın Küre ödüllü Ving Rhames, Sean Harris, Vanessa Kirby, Michelle Monaghan ve Angela Bassett gibi kült isimler eşlik ediyor. 

Ayrıca erinin son filmi “Görevimiz Tehlike 5”e de imza atan Oscar ödüllü Christopher McQuarrie bu filmin de yönetmenliğini ve senaristliğini üstleniyor.

“Mission: Impossible – Yansımalar”, ikonik ajan Ethan Hunt, birlikte çalıştığı IMF ekibi ve tanıdık birkaç dostu sıkıntılı bir zamanda yakalıyor. Berlin'deki görevin ters gitmesi sonucunda Ethan Hunt, CIA ile ters düşüyor ve denetimsizliği sebebiyle CIA'in kara listesine giriyor. Ancak insanlığı tehdit eden yeni bir tehlikenin ortaya çıkışıyla birlikte herkes zamana karşı bir yarışa koyuluyor...

“Mission: Impossible – Yansımalar” 27 Temmuz'da Türk sinemaseverlerle buluşacak.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler

İlgili Resimler


Haberler