Mother! filminden tanıtım fragmanı geldi

31.7.2017
Mother! filminden tanıtım fragmanı geldi
Javier Bardem'li Mother! 'ın tanıtım fragmanı yayınlandı.

Yönetmen, senarist ve yapımcılığını Darren Aronofsky'nin üstlendiği ve Javier Bardem ve Jennifer Lawrence gibi birbirinden başarılı isimleri korku janrında bir araya getiren Mother! ’dan ürkütücü bir tanıtım fragmanı yayınlandı.

Muhteşem filmleriyle tanıdığımız ancak bir stüdyo için çektiği ilk film olan Noah’la hayal kırıklığı yaratan Darren Aronofsky, 3 yıllık sonra Mother! 'la sinemaya muhteşem bir geri dönüş yapmaya hazırlanıyor.

Yeni filmi hakkında uzun süre ser verip sır vermeyen Aronofsky;yönetmen, senarist ve yapımcılığını üstlendiği Mother! için oldukça etkileyici bir kadro kurmuşa benziyor. Başrollerinde Jennifer Lawrence ve Javier Bardem'in yer aldığı filmde ikiliye Ed Harris, Michelle Pfeifer, Kristen Wiig ve Domnhall Gleeson eşlik ediyor.

27 Ekim'de sinemalarda

İyi anlaşan bir çiftin evlerine gelen davetsiz misafirler ile düzenlerinin alt üst olması ve huzurlarının bozulması ile başlar. Çiftin ilşkileri tehdit altında olmakla beraber evde yaşanan denge ve huzur bozuklukları herkes için bir takım olumsuz sonuçlar doğurmaktadır. Çift bu sorunları aşmak ve üstesinden gelmek için harekete geçmek ister ve bunun için plan yapmaya karar verirler. Sakin bir yaşantıları olan çiftin verdikleri mücadele izleyenlere korku, psikoloji ve gerilim üçlemesini aynı anda yaşatmaya ve nefesleri kesmeye hazırlanıyor.

Korku filmi sevenlerin merakla beklediği Mother! filmi 27 Ekim'de vizyonda olacak.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler

İlgili Resimler


Haberler