Muhteşem Yüzyıl’ın Cihangir’i Tolga Sarıtaş’tan yeni dizi

9.2.2015
Muhteşem Yüzyıl’ın Cihangir’i Tolga Sarıtaş’tan yeni dizi
Ömrüm Sessiz Bir Çığlık dizisi Fox Tv için çekiliyor.

Pazar akşamlarının en çok seyredilen dizilerinden olan O Hayat Benim’in yapımcısı Pastel Film’in yapımcılığını üstleneceği, yönetmen koltuğunda Hülya Bilban’ın oturacağı diziyi Ersin Gök, Pınar Ordu Aslan, Talat Karagöz, Serdar Soydan ve Evin Çamdoruk kaleme alacak.

Dizinin başrollerini Muhteşem Yüzyıl’ın Şehzade Cihangir’i Tolga Sarıtaş, son olarak Üç Arkadaş dizisinde rol alan Leyla Feray, Yaprak Dökümü ve Huzur Sokağı dizilerinde rol alan Güven Hokna ve Geniş Aile’nin Koyu Bilal’i Fırat Tanış canlandıracak.

Ayrıca dizide, Dila Danışman, Burak Sergen, Bülent Bilgiç, Özlem Başkaya, Eylem Yıldız, Gizem Derici, Özgül Kavruk, Musa Çiçek, Serkan Şenalp, Ebru Üstüntaş ve Ümay Anadolu gibi isimlerde yer alacak.

Dizinin genel hikayesi şöyle:

“Bursa’nın zengin ailelerinden birinin veliahtı olan ‘Ejder’ (Tolga Sarıtaş) , iyi bir eğitim alıp, askerliğini de yaptıktan sonra işin başına geçer. ‘Ejder’, birkaç günlüğüne gittiği İstanbul’da tanıştığı piyanist ‘Nağme’ye (Leyla Feray) delicesine aşık olur ve kim-seye haber vermeden onunla evlenir. ‘Ejder’in Bursa’ya götürdüğü ‘Nağme’nin ‘Yetinmezler Çiftliği’nde aileye dair öğrendiği gerçeklerden sonra evliliğe olan inancı sarsılır, ama pes etmez.”

Ömrüm Sessiz Bir Çığlık, yakında FOX’ta!


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler


Haberler