Münafık'ın Teaseri Korkutuyor

19.02.2015
Münafık'ın Teaseri Korkutuyor
Münafık filminin ilk teaseri yayınlandı.

Özkan Aksular’ın yönettiği ve Levent Sülün, Zeynep Okan, Balım Gaye Bayrak ile Özer Arslan’ın oynadığı 'Münafık' filminin teaseri seyircinin beğenisine sunuldu.

Thriller, Drama, Horror türünde olan filmde Ahmet Fuat Onan, Balım Gaye Bayrak, Erdoğan Sıcak, Güliz Şirinyan, Hakan Salınmış, Karina Malsagova, Levent Sülün, Murat Bülent Atacan, Nalan Olcayalp,Özer Arslan,Zeynep Okan ın yanında Azdavay’dan da figüran oyuncularda rol aldı.
Büyük bölümü Azdavay Kayabaşı Köyü Nalbantoğlu Mahallesinde çekilen filmin konusu ise;1984 yılında, Sovyetler Birliği’nde bulunan ve Parapsikolojik olaylar üzerine incelemeler yapan ESP (Extra Sensory Perception;Duyu Dışı İdrak) Laboratuvarlarından birinde çalışmakta olan Valeria, eski sevgilisi Nazım’ın daveti üzerine, “Cinli Nazife” olarak anılan Nazife Hanım ile ilgili araştırma yapmak için Türkiye’ye gelir. Azdavay’daki Nalbant Köyü’nde araştırmalarını sürdüren Valeria, birden hiçbir iz bırakmadan ortadan kaybolur. Köylü, Nazife Hanım’ı felç geçirmiş, Nazım’ı ise delirmiş bir halde bulur.

Azdavay’da çekilen film 3 Nisanda sinemalarda gösterime giriyor.

 


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler


Haberler