Murat Boz ve Yasemin Allen aynı filmde!

9.6.2016
Murat Boz ve Yasemin Allen aynı filmde!
İki popüler isim yeni bir film için start aldı.

Hareketli bir sezon geçiren Türk sineması hız kesmeden, gelecek sezonun filmlerine start verdi. İlk proje haberi TAFF'tan geldi. TAFF yapımı 'Dönerse Senindir' için ünlü isimler çekimlere başladı.

Murat Boz'u bu sezon da sinema perdesinde hayranlarıyla buluşturacak filmde, ünlü şarkıcıya İrem Sak ve Yasemin Allen eşlik ediyor.

Kahkaha ve Romantizm

Erol Özlevi'nin yönetmenliğinde çekimlerine başlanan romantik komedi kış sezonunda sinema perdesine kahkaha ve romantizm taşıyacak.

Boz, reklam fotoğrafçısını canlandıracak

Murat Boz'un bir reklam fotoğrafçısı olan Mehmet'i oynadığı filmde, Yasemin Allen Mehmet'in sevgilisi Selin, İrem Sak ise arkadaşı Defne karakterini canlandırıyor.

Mehmet'in (Murat Boz) , hayatının aşkı Selin'den (Yasemin Allen) ayrıldıktan sonra, onu geri kazanmak için Defne (İrem Sak) ile iş birliği yapması ile başlayan hikaye, sürprizlerle devam edecek.

'Her zaman ileriye'

Filmden ilk fotoğrafı, Murat Boz'un aynı zamanda menajerliğini de yapan Ali Boz, sosyal medya hesabından paylaştı. Ali Boz, fotoğrafın altına: 'Gişe yapan 2 filmimizden sonra üçüncü göz ağrımız ' Dönerse Senindir' çekimleri başlamıştır. Her zaman ileriye...' notunu düştü.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler

İlgili Resimler


Haberler