Murat Cemcir çok değişti çoook!

31.07.2019
Murat Cemcir çok değişti çoook!
Yeni filmindeki rolü için 20 kilo veren Murat Cemcir, son hali ile şaşırttı.

1 Ocak 2020 tarihinde vizyona girecek olan yeni filmi Baba Parası'nın hazırlığında olan oyuncu Murat Cemcir, rolü için 20 kilo vererek bambaşka birine dönüştü.

Düğün Dernek, Çalgı Çengi seri filmleri ile İşler Güçler ve Kardeş Payı gibi başarılı yapımlarda Ahmet Kural'la başrolü paylaşan Murta Cemcir yeni filmi için 20 kilo verdi.

Kılıktan kılığa giriyor

Ahlat Ağacı filmindeki performansıyla büyük beğeni toplayan ve Cannes Film Festivali'nde ayakta alkışlanan sevilen oyuncu Murat Cemcir, rolü için kılıktan kılığa giriyor.

Ahmet Kural ile oynayacağı Baba Parası filmine hazırlanan Cemcir, hayranlarının karşısına bambaşka biri olarak çıktı. Geçtiğimiz günlerde film için Ahmet Kural kilo almış halde görüntülenmişti. Cemcir Kural'ın tam aksine 20 kilo vererek tanınmaz hale geldi.

Verdiği 20 kilonun ardından son halini instagram hesabından paylaşan Murat Cemcir'e beğeni ve yorum yağdı.

Tatil çekimlerden sonra

Rolü için tam 20 kilo veren Murat Cemcir son hali ile bir alışveriş merkezinde görüntülendi. Kick boks eğitimi alarak form tuttuğunu anlatan Murat Cemcir, tatil planıyla ilgili sorulara da 'Necati Kocabay'la birlikte yapımcı olarak iki film birden çekiyoruz, projeler tamamlandıktan sonra ekipçe tatile çıkacağız.' dedi.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler

İlgili Resimler


Haberler