Murat Yıldırım'ı köpek ısırdı

6.09.2017
Murat Yıldırım'ı köpek ısırdı
'İlk Öpücük' filmindeki köpek ısırma sahnesi gülmekten kırıp geçirdi.

Murat Yıldırım'ın veterineri oynadığı 'İlk Öpücük' filminin geçtiğimiz günlerdeki çekimlerinde, senaryo gereği Yıldırım'ı köpek ısırdı. Oyuncu, bu sahnedeki performansıyla herkesi güldürdü.

Başrollerini Murat Yıldırım ve Özge Gürel'in paylaştığı, 20 Ekim'de seyirciyle buluşacak olan romantik komedi türündeki 'İlk Öpücük' filminin çekimleri sona erdi.

Filmde Gürel, bir kaza sonrası hafızasını kaybeden 'Bahar'ı, Yıldırım ise veteriner 'Hakan'ı canlandırıyor. Romantik komedinin geçtiğimiz günlerde Tirilye'de yapılan çekimlerinde;Yıldırım'ı rolü gereği köpek ısırdı. Yıldırım, bu sahnelerdeki oyunculuk performansıyla herkesi kahkahaya boğdu. Rolü gereği sahibinin kucağındaki küçük köpeği sevmek isteyen Murat Yıldırım, köpeğin kendisini ısırmasıyla neye uğradığını şaşırıyor.

20 Ekim'de vizyona girecek olan 'İlk Öpücük', hafızasını kaybeden 'Bahar' ile veteriner 'Hakan'ın eğlenceli aşkını anlatıyor.

Küçük bir kasabada öğretmenlik yapan Bahar, geçirdiği kaza sonrasında hafızasını yitirir. Her yeni güne iki yıl öncesinden başlayan Bahar;babası ve ağabeyi tarafından kendisinin mutluluğu için yaratılan sahte dünyada hep aynı 24 saatlik zaman dilimini yaşar. Bahar’ı görür görmez ona tutkuyla bağlanan çapkın bir o kadar da havalı olan Hakan ise, her gün onu yeniden kendisine aşık etmek zorunda kalacaktır.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler

İlgili Resimler


Haberler