'N'olur Ayrılalım' dizisinin ilk görüntüleri geldi

10.06.2016
'N'olur Ayrılalım' dizisinin ilk görüntüleri geldi
'N'olur Ayrılalım' dizisinin ilk görüntüleri geldi 'N'olur Ayrılalım' Fox tv'de başlıyor.

Farklı konusu ve genç oyuncu kadrosuyla yazın beklenen dizilerinden N’olur Ayrılalım’dan ilk görüntüler izleyiciyle buluştu.

Yapımcılığını Osman Sınav’ın üstlendiği yaz aylarının beklenen dizilerinden N’olur Ayrılalım’ın ilk görüntüleri izleyiciyle buluştu. Farklı konusu ve genç oyuncu kadrosuyla dikkatleri çeken dizinin teaser’ı oldukça beğeni topladı.

Yönetmenliğini Yusuf Ömer Sınav’ın üstlendiği dizi, yaz aylarının merakla beklenen işlerinden biri olarak görülüyor. Başrollerinde Gürgen Öz, Nilay Duru, Aras Aydın, Nilperi Şahinkaya gibi genç ve sevilen oyuncuların olduğu Ne Olur Ayrılalım farklı konusuyla da dikkat çekiyor. Birlikte olup ayrıldığı her kızın, hayatının aşkıyla evlendiğine inanılan bir Modern Telli Baba (Aras Aydın) ve onu televizyon şovuna dönüştürmeye çalışan Turgay’ın(Gürgen Öz) eğlenceli hikâyesinin anlatıldığı dizide, Nilay Duru’nun canlandırdığı Azize karakteri ise iki erkek arasında hayatının aşkını bulmaya çalışıyor. Özellikle Modern Telli Baba karakteriyle izleyeceğimiz Aras Aydın, genç kızların yeni gözdesi olacağa benziyor. Televizyonun dahi çocuğu karakteriyle karşımıza çıkan Gürgen Öz ise usta oyunculuğu ile diziye damgasını vuruyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda Osman Karakoç, Duygu Karaca, Hüseyin Gülhuy, Hüseyin Soysalan, Hilal Uysun, Bahtiyar Engin, Meriç Başaran, Hakan Eke, Ayşe Selen ve Tarık Şerbetçioğlu gibi değerli oyuncular bulunuyor.

Bu eğlenceli romantik komedi  “N’olur Ayrılalım” izleyici ile FOX’ta buluşuyor.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler


Haberler