Ne yaptıysa korkusunu yenemedi!

14.12.2016
Ne yaptıysa korkusunu yenemedi!
'Hadi Be'nin konuğu, oyuncu Murat Akkoyunlu oldu.

Emre Saygı'nın Youtube'dan canlı yayınlanan interaktif Talk Show programı 'Hadi Be'nin konuğu, 'Çakallarla Dans 4' filmiyle seyirciyle buluşan oyuncu Murat Akkoyunlu oldu.

'Artık böyle bir şey yapmam'

Yükseklik korkusunun olduğunu ve tedavi için konuştuğu doktoların bu korkusunun üzerine gitmesi gerektiğini söylediklerinde Bungee Jumping yapmaya karar verdiğini belirten Murat Akkoyunlu, 'Yükseklik korkumu yenmek için Bungee Jumping yapmaya karar verdim. Vincin tepesine çıktım, ama yine yapamadan aşağıya indim. Bir de aşağıdan fırlatılanı varmış, onu denedim. Ama hesap edemediğim yukardan atlamaya göre daha yukarı çıkıyormuş. Tabii havadayken bayılmışım. Artık böyle bir şey yapmam' dedi.

'Şevket Çoruh'un kafası kırık'

Sette en kafası kırık olarak Şevket Çoruh’u tarif eden Akkoyunlu, “Baktığım zaman en kafası kırık adam Şevket Çoruh’tur. Enteresan sataşmaları şakaları o yapar. Bizden önce Playstation oynamayı bilmiyordu ve bu konuda en cahilimiz oydu. 'Ne anlıyorsunuz? ' diyordu. Sonradan çok çabuk öğrendi. Sabahtan akşama kadar sürekli 'Playstation oynamıyor muyuz? ' demeye başladı' şeklinde konuştu.

'Metrobüse binene sabır diliyorum'

Sosyal medya kullanıcılardan gelen 'Toplu taşıma araçlarını kullanıyormusunuz? ' sorusuna Akkoyunlu, 'Bir kere rol gereği metrobüse bindim. Bizim bindiğimiz gayet stabil bir araçtı. Sonradan denedim, ama binemedim. Metrobüse binen vatandaşlara sabır diliyorum. Ben genelde metroya binmeyi tercih ediyorum' yanıtını verdi.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler


Haberler