Neden birlikte fotoğraf paylaşmadıklarını açıkladı

21.10.2016
Neden birlikte fotoğraf paylaşmadıklarını açıkladı
Barış Arduç ve Gupse Özay çifti birlikte görüntülendi.

Barış Arduç ve Gupse Özay çifti geride bıraktığımız akşam birlikte yedikleri bir yemek sonrası görüntülendi.

İlişkilerine 2014 yılındaki Deliha filminin setinde başlayan Barış Arduç ve Gupse Özay o zamandan bu yana magazin gündeminin yakından takip edilen çiftlerinden. Her gittikleri mekanda soru yağmuruna tutulan ikilinin ilişkileri evlilik yolunda ilerlerken bir yandan da haklarında çıkan ayrılık iddialarına yanıt veriyorlar. Çift, önceki akşam yine birlikte yedikleri bir yemek çıkışında magazin muhabirlerinin sorularını yanıtladı.

Ailelerin kısa bir süre önce gerçekleşen düğünde tanıştıkları yönündeki bir soruya, “Aileler tanışalı bir yıl oldu” şeklinde bir yanıt veren Barış Arduç, muhabirlerin “sosyal medya hesaplarınızda birlikte çekilmiş fotoğraflarınız neden yer almıyor, bunun sebebi hayranlarınızın tepkisinden çekiniyor olmanız mı? ” şeklindeki soruya da “Sosyal medya hesaplarımızdan yaptığımız paylaşımlarda işle aşkı karıştırmıyoruz, ayrıca ilişkimizi hayranlarımızın tepkisi için değil birbirimiz için yaşıyoruz” yanıtını verdi.

Barış Arduç son olarak birlikte projede yer alıp almayacaklarına dair gelen sorulara “Her ne kadar büyük konuşup tükürdüğümüzü yalamak istemesek de şimdilik iş hayatında bir beraberlik düşünmüyoruz” yanıtını verdi. Muhabirlerin 'İş size aşkı getirmişti' cümlesine Barış Arduç, 'İyi ki de getirdi' yanıtını verdi.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler


Haberler