Nefes almadan çığlık atamazsınız!

10.03.2020
Nefes almadan çığlık atamazsınız!
Türkiye’nin en büyük bütçeli korku filmi Zebun vizyon için gün sayıyor.

Senaryosunu ve yönetmenliğini Hakan Yusufoğulları ile Mesut Erbaş’ın üstlendiği korku filmi Zebun vizyon için gün sayıyor.

Film setini hamamböceklerinin bastığı, set ekibin esrarengiz varlıklar gördüğü ve çekimlerin sık sık ertelenmek zorunda kaldığı Türkiye’nin en büyük bütçeli korku filmi özelliğini taşıyan Zebun, ZER Film ile HM Productions ortak yapımı olarak vizyona girecek.

Film setini hamamböcekleri bastı

Türkiye’de çekilen en yüksek bütçeli korku filmleri arasında yer alan Zebun’un çekimleri sırasında seti hamam böcekleri bastı, esrarengiz varlıklar gören ve sesler duyan ekip çekimlere ara vermek zorunda kaldı. Gerçek bir hikâyeden uyarlanarak beyaz perdeye taşınan korku filmi Zebun’un başrolünde Türkiye’de en çok gişe yapmış filmlerden biri olan “Dabbe 6” filminin başrol oyuncusu Sema Şimşek, Hakan Akgün ve çocuk oyuncu Almina Kahraman paylaşıyor. Bu arada çocuk oyuncu Almina Kahraman için çekimler boyunca sette özel bir pedagog da görevlendirildi.

Yılın gelecek vadeden yönetmen ve yapımcısı

Yapımcı, yönetmen ve aynı zamanda senarist olan Hakan Yusufoğulları ve Mesut Erbaş ikilisi geçtiğimiz haftalarda ‘’Yılın Gelecek Vadeden Yönetmen ve Yapımcısı’’ ödülünü alarak dikkatleri filme çekti. 

Filmin hikâyesi

Başarılı bir iş adamı olan Kenan, eşi Esma ve küçük kızları Zeynep ile harika bir hayat sürmektedir. Her şey yolunda giderken Kenan’ın bir gün arkadaşları ile yediği akşam yemeğinden sonra hayatı altüst olur. Yaşadığı bir olay sonrası gördüğü halüsinasyonlardan dolayı psikoloğa giden Kenan’ı psikoloğu hocaya gitmesi konusunda ikna eder ve olaylar gelişir.

Zebun, 27 Mart’ta vizyona giriyor. 


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler

İlgili Resimler


Haberler