Netflix Aralık 2021 takvimi belli oldu!

30.11.2021
Netflix Aralık 2021 takvimi belli oldu!
Online dizi ve film platformu Netflix'in Aralık 2021 Takvimi belli oldu.

Netflix, Aralık ayında kullanıcılar ile buluşturacağı yeni yapımlarını duyurdu. Dünyayı kasıp kavuran La Casa De Papel'in finali, Leonardo DiCaprio'nun merakla beklenen filmi ve çok daha fazlası... İşte 2021'in son ayında Netflix'te izlenebilecek içerikler:

The Witcher: 2. Sezon - 17 Aralık

İzleyiciyi epik bir dünyaya davet eden The Witcher, yeni bölümleriyle geri dönüyor. İkinci sezonda Yennefer'ın Sodden Savaşı'nda hayatını kaybettiğine ikna olan Rivyalı Geralt, Prenses Cirilla'yı bildiği en güvenli yer olan çocukluk evi Kaer Morhen'e getirir.

Don’t Look Up - 24 Aralık

Başrol kadrosunda Leonardo DiCaprio, Jennifer Lawrence ve Meryl Streep’i ağırlayan ve 24 Aralık 2021’de yayınlanacağı açıklanan Don’t Look Up filminin özeti:                                     

İki astronom, Dünya’yı yok edecek bir kuyruklu yıldızın yaklaşmakta olduğu konusunda insanlığı uyarmak için bir medya turuna çıkar, ancak hiç kimse onları umursamaz.

La Casa de Papel – 5. Kısım Son 5 Bölüm - 3 Aralık

İlk iki sezonda, bir grup suçlunun İspanya Kraliyet Darphanesi’ni soyma planlarını konu alan La Casa De Papel, üçüncü ve dördüncü sezonda ekibin, arkadaşlarından birinin kaçırılması üzerine İspanya Merkez Bankası’nı soyma girişimlerini konu aldı. İspanyol televizyon yapımcısı Alex Pina’nın imzasını taşıyan soygun dizisi yolun sonuna geldi.

La Casa de Papel’in finalini getirecek 5. sezonun ilk kısmı 3 Eylül’de yayınlanmıştı. Son 5 bölümü ise 3 Aralık’ta Netflix üyeleriyle buluşacak. Böylelikle 2017 yılından beri devam eden soygun dizisi ekranlara veda edecek.

Netflix Türkiye kataloğuna Aralık ayında eklenecek diğer yapımlar:

The Power of the Dog – 1 Aralık

Lost in Space 3. Sezon – 1 Aralık

Jurassic World Kretase Kampı 4. Sezon – 3 Aralık

Voir: Filmlerin Gücü – 6 Aralık

The Unforgivable – 10 Aralık

Bekle Bizi Vahşi Doğa – 10 Aralık

The Hand of God – 15 Aralık

Emily In Paris 2. Sezon – 22 Aralık

Cobra Kai 4. Sezon – 31 Aralık

 

 

 

 


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler

İlgili Resimler


Haberler