Netflix'te bu ay neler var?

1.06.2021
Netflix'te bu ay neler var?
Netflix Türkiye bu ay da birbirinden kaliteli birçok yapımı ayağınıza getiriyor.

Netflix Türkiye film ve dizi arşivini her ay biraz daha genişletmeye ve kullanıcılarına yeni içerikler sunmaya devam ediyor. Dramdan komediye, belgeselden animasyona kadar yerli - yabancı birçok film ve dizinin yer aldığı Netflix'te bu ay, yepyeni yapımların yanında beğenilen birçok dizi de yeni sezonlarıyla karşınızda olacak.

İşte haziran ayı Netflix programı

Orijinal Diziler

Feel Good (2. Sezon - 4 Haziran)

Feel Good, bağımlılıklarından kurtulup hayatına yeni bir yön vermeye çalışan bir komedyenin yaşamına odaklanıyor. Hayatının kontrolünü geri almaya karar veren stand-up komedyeni olan Mae Martin, bu uğurda çabalayarak bağımlılıklarından kurtulur. Artık yeni bir hayata başlayan Mae, bu sırada George adında bir kız ile tanışır. Heteroseksüel olan George ile Mae birbirlerini görür görmez aşık olur. Güzel bir ilişkiye başlayan Mae ve George, bu süreçte geçmişleri ile yüzleşmek zorunda kalır.

Sweet Tooth (4 Haziran)

Sweet Tooth, insan ve geyik karışımı bir canlı olan genç Gus’ın maceralarını konu ediyor. Dünyayı sarsan gizemli bir olayın ardından harekete geçen Gus, kendisi gibi melez insanlardan oluşan bir aileye katılır ve birlikte büyük bir komployu keşfetmek üzere zorlu bir maceraya atılırlar.

Lupin (2. Kısım - 11 Haziran)

Assane Diop’un hayatı, işlemediği bir suçla itham edilen babasının ölmesiyle altüst olur. Aradan geçen yılların ardından Assane Diop, babasının intikamını almaya karar verir ve bunu yapmak için de kahramanı Arsène Lupin’den ilham alır.

Workin’ Moms (5. Sezon - 15 Haziran)

Çalışan anneler Kate, Frankie ve Anne, bebekli hayata alışmaya çalışırken, sorunlar durduğu yerde durmuyor, çığ gibi büyüyordu. Lohusalığın arkasına sığınmak mı yoksa hayata karşı durup yumruğunu havaya kaldırmak mı? Zaman zaman insanı hayrete düşüren bu komedinin beşinci sezonunda dört yeni anne; ayrılık, flört, iş hayatı ve çocuk yetiştirmeyle uğraşıyor.

Atiye (3. Sezon - 17 Haziran)

Şengül Boybaş'ın “Dünyanın Uyanışı” adlı kitaptan esinlenerek hazırlanan dizi, genç ve güzel bir ressam olan Atiye adındaki bir kadının mistik hikayesini konu ediyor.

Katla (17 Haziran)

Buzul altı yanardağı olan 'Katla'nın patlamasının üzerinden bir yıl geçmiştir. Yaşanan şiddetli patlamanın ardından buzulların erimeye başlamasıyla yarih öncesine ait gizemli unsurlar gün yüzüne çıkar. Bu gizemli unsurların ortaya çıkması, kimsenin öngeremeyeceği sonuçlar doğurur.

Élite (4. Sezon - 18 Haziran)

Las Encinas, İspanya’nın en seçkin okullarından biridir. Ülkede yaşanan bir deprem pek çok okulun yıkılmasına neden olur. Açıkta kalan çocuklar bölgedeki diğer okullara dağıtılmaya başlayınca, işçi sınıfı ailelerden gelen üç çocuk da Las Encinas’a kabul edilir. Gençler başlarda bu durumu büyük bir şans olarak görür. Ancak çok geçmeden yanıldıklarını anlarlar. Kaybedecek hiçbir şeyi olmayan üç genç ile her şeye sahip olan okulun zengin öğrencileri arasında büyük bir çatışma başlar. Sınıf arkadaşlarından birinin ölü bulunması ise ortamı iyice karıştırır. Polis tüm öğrencileri sorgudan geçirir. Peki suçlu ya da suçlular kimdir?

The A List (2. Sezon - 25 Haziran)

The A List, ücra bir adada bulunan bir kampa katılan bir grup gencin yaşadıklarını konu ediyor. Kampa katılan Mia, eğlenceli bir yaz tatili geçireceğini düşünür. Ancak, kendinden emin genç bir kız olan Amber'in kampa katılmasıyla işler değişir. Amber'in kampa gelişiyle Mia'nın adadaki popülerliği sarsılır. Mia ile Amber arasında başlayan ego savaşı, çok geçmeden farklı bir boyuta taşınır.


Orijinal Filmler

Trajik Orman / Tragic Jungle (9 Haziran)

Görücü usulü evlilikten kaçan Agnes'in yolu, efsanelerin bol olduğu kanunsuz bir bölge olan Maya ormanının derinliklerinde bir grup Meksikalı işçi ile kesişir. Onun varlığı fantazilerini ve arzularını uyandırdığı için erkekler arasındaki gerilim yaşanmasına neden olur. Onlar ormanın kalbinde gizlenen efsanevi varlık Xtabay'ı uyandırdıklarını bilmeden kaderleriyle yüzleşir.

Kaykaycı Kız / Skater Girl (11 Haziran)

Prerna, Hindistan kırsalında yaşayan genç bir kızdır. Burada genç kızlar için yapacak pek bir şey olmasa da Prerna bir gün kaykay ile tanışır. Prerna'nın hayatı kaykayın yaşamının bir parçası haline gelmesiyle bambaşka bir hal alır. Tahtanın üstüne çıktıkça kendini geliştiren Prerna'nın kaykaya olan bu ilgisini ailesi hoş karşılamaz. Ancak Prerna hayallerinin peşinden gitmeye kararlıdır. Ulusal şampiyonalara katılmak isteyen Prerna, bu süreçte önüne çıkan her engelle savaşır.

Gümüş Patenler / Silver Skates (16 Haziran)

Saint Petersburg'da yaşayan 18 yaşındaki Matvey, bir fırında çalışmaktadır. İşinden haksız yere çalışmasının ardından Matvey, Alex adında bir gencin lideri olduğu bir çeteye katılır. Matvey'in hayatı yolunun aristokrat olan babasının muhafazakar fikirlerine karşı bilim okumak isteyen genç bir kız olan Alisa ile kesişmesiyle bambaşka bir hal alır.

Bir Eksik / Fatherhood (18 Haziran)

Fatherhood, kızının doğumundan bir gün sonra karısının beklenmedik ölümü ile sarsılan bir babanın, kızını tek başına büyütme çabasını konu ediyor.

America: The Motion Picture (30 Haziran)

America: The Motion Picture, Amerikan Devrimi sırasında yaşananları alaycı bir bakışla gözler önüne seriyor. General George Washington, Kıta Ordusu'nun komutasını devraldıktan sonra, Britanyalıları alt etmek için zorlu bir mücadeleye girişir.

 

Orijinal Belgeseller

Gezegenimizin Kritik Eşikleri / Breaking Boundaries  (4 Haziran)

Dünya'nın biyoçeşitliliğinin nasıl çöktüğünü araştıran David Attenborough ve bilim insanı Johan Rockström, bu krizin çok geç kalınmadan nasıl ortadan kaldırılabileceğini anlatıyor.

İnteraktif Gevşeme Rehberi / Unwind Your Mind (15 Haziran)

Headspace Studios iş birliğiyle sunulan bu interaktif portal sayesinde, kendi istediğiniz meditasyonu, gevşeme egzersizini ve uyku hikâyesini seçebilirsiniz.

This Is Pop (22 Haziran)

This Is Pop, popüler müzik tarihine bir yolculuk geçekleştiriyor. Pop müziğinin bilinmeyen tarihinin açıklığa kavuştuğu belgeselde, pop müziği birçok boyutuyla ele alınıyor.

Umuda Koşan Kızlar / Sisters on Track (24 Haziran)

New York'ta yaşayan üç kız kardeş Tai, Rainn ve Brooke Sheppard atletizmle uğraşmaktadır. En büyük hayalleri olan Gençlik Olimpiyatları'nı kazanmak için zorlu bir mücadeleye girişen kardeşler, bu sırada karşılaştıkları sorunların üstesinden gelmeye çalışır.

Çocuk & Aile

Süper Öcüler: Bir Varmış Bir Yokmuş / Super Monsters: Once Upon a Rhyme (1 Haziran)

Super Monsters, ebeveynleri dünyanın en ünlü canavarları olan okul öncesi çocuklarına odaklanıyor. Anaokuluna hazırlanan küçük canavarlar bir yandan yeni hayatlarına uyum sağlamaya çalışırken bir yandan da keşfetmeye başladıkları özel güçlerine hakim olmaya çalışır.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler

İlgili Resimler


Haberler