Netflix Türkiye Nisan Ayı Programı

31.03.2021
Netflix Türkiye Nisan Ayı Programı
İşte Netflix dünyasının nisan ayı dizi, film ve belgesel içerikleri...

Netflix her ay kullanıcılarına yeni içerikler sunmaya devam ediyor. Bölgelere göre farklılık gösteren bu içerikler içerisinde yerli ve yabancı birçok film, dizi, belgesel ve animasyon seçeneği bulunuyor. Beğeneceğinizi umduğumuz nisan ayı için planlanan içerik listesini sizler için hazırladık.

 

 

Netflix Orijinal Dizileri

The Serpent

Acımasız katil Charles Sobhraj, 1970’lerde Güneydoğu Asya’da “Hippi Yolu”nu keşfe çıkan gezginleri kendine av olarak seçer. Sarsıcı olaylardan uyarlandı.

Gölge & Kemik / Shadow & Bone

Yetim kartograf Alina Starkov, savaştan parçalanmış dünyasının kaderini değiştirebilecek bir gücü açığa çıkardığında karşısında karanlık düşmanlar bulur.

Fatma

Sıradan bir temizlikçi olan Fatma, kayıp kocası Zafer’i ararken beklenmedik bir cinayet işler. Bu olay, onu bir “temizlikçi” olarak kendisinden hiç şüphe edilmeyen görünmez bir katile dönüştürür.

Snabba Cash: Kolay Para

Hırslı bir iş kadını, çekici bir çete infazcısı ve sorunlu bir genç, imkansız gibi görünen tekinsiz bir servet arayışı için bir araya gelir.

Şantaj / El Inocente

Kasten işlemediği bir cinayet, bir adamı entrikalarla dolu bir ağa sürükler. Özgürlüğüne kavuştuğunda gelen bir telefon onu tekrar aynı karanlığın içine çeker.

Dad Stop Embarrassing Me!

Bir kozmetik markasının sahibi olan bekar bir baba, dikbaşlı ergen kızının yanına taşınmasıyla babalığı öğrenmeye çalışır.

 

Netflix Orijinal Filmleri

Sen Hiç Ateş Böceği Gördün mü?

Gülseren’in hayatı, acısıyla tatlısıyla Türkiye’nin yıllar içinde geçirdiği değişimin aynası. Onu başkalarından ayıransa sivri dili, zekası ve ateş böceklerine sevdası.

Thunder Force

Biri, özel güçler kazanmaya yarayan tedavinin mucidi; diğeri ise tedavinin ilk deneği. Bu iki çocukluk arkadaşı kurdukları sıra dışı ekiple kentlerini suçtan koruyacak.

Concrete Cowboy

Yaz tatilini uzun süredir görüşmediği babasıyla geçiren dikbaşlı genç, aradığı yakınlığı Philadelphia’da siyahi kovboyların kurduğu bir toplulukta bulur. 

Her Şey Yok Olur?

Hudson Vadisi’ne taşınan Manhattanlı bir çiftin evliliklerine dair keşfettiği uğursuz gerçek, yeni evlerinin tarihinden bile daha karanlıktır.

Love and Monsters

Canavarların yol açtığı kıyametten yedi yıl sonra, sevimli ve talihsiz Joel eski sevgilisiyle yeniden buluşmak için rahat sığınağını arkasında bırakır.

 

Netflix Orijinal Belgeselleri

Beni Neden Öldürdün?

Perişan bir aile, 24 yaşındaki kızları Crystal Theobald’ın katillerinin izini sosyal medya üzerinden sürmeye çalışırken adalet ve intikam arasındaki çizgi bulanıklaşır.

David Attenborough ile Yaşamın Renkleri

Yenilikçi bir teknolojiden yararlanan bu belgesel dizisi, doğayı yeni bir bakış açısından keşfe çıkarak hayvanların renkleri nasıl kullandığını inceliyor.

This Is a Robbery: The World’s Biggest Art Heist

1990’da, polis kılığına girmiş iki adam Boston’daki bir müzeden servet değerindeki eserleri çaldı. Bu kötü şöhretli ve cüretkar soygunun içyüzünü keşfedin.

Giyilmiş Öyküler

İnsanların kendileri için en anlamlı giyim eşyalarına ilişkin büyüleyici ve tuhaf öykülerini konu alıyor.

 

Netflix Çocuk & Aile

Ailem Robotlara Karşı

Bir yolculuğa çıkan Mitchell ailesi, cihazlarının dünyayı ele geçirmeye karar vermesiyle kendilerini bir savaşın ortasında bulur.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler

İlgili Resimler


Haberler