Nicolas Cage'e Kobra saldırısı!

9.08.2019
Nicolas Cage'e Kobra saldırısı!
Ünlü oyuncu Nicolas Cage sahibi olduğu iki kobranın saldırısına uğradı.

Hollywood'un en beğenilen oyuncularından olan Nicolas Cage, evinde beslediği yılanların saldırısına uğradı.

Saldırı olayını New York Times'a anlatan Cage 'Sırtlarını göstererek beni hipnotize etmeye ve daha sonra bana saldırmaya çalışıyorlardı.' dedi.

Aralarında Yüz Yüze, Melekler Şehri ve Tersyüz gibi kült filmlerin de yer aldığı 100'den fazla yapımda rol alan Amerikalı oyuncu Nicolas Cage, sahibi olduğu iki kral kobranın kendini öldürmeye çalıştığını söyledi. Yıldız oyuncu kobralarının kendisini yalnızca öldürmeye çalışmadığını, aynı zamanda oyunculuğunu etkilediğini de söyledi.

'Beni hipnotize etmeye çalışıyorlardı'

New York Times'a konuşan oyuncu 'İki tane kral kobram vardı ve mutlu değillerdi. Sırtlarını göstererek beni hipnotize etmeye ve daha sonra bana saldırmaya çalışıyorlardı' dedi. Cage, katıldığı Late Show with David Letterman'da 'yaşadığı mahalle kobralara sahip olmasından pek hoşlanmadığı için' onları daha sonra bir hayvanat bahçesine verdiğini açıkladığını da röportajdaki sözlerine ekledi.

'Hayvanlar ilham kaynağımız'

Kobraların oyunculuğunu etkileyip etkilemediği sorusuna ise Cage şu yanıtı verdi: Kobralar mı, kesinlikle. Yan yana yürüdükleri kişiyi hipnotize etmeye çalışırlar. Ghost Rider: Spirit of Vengeance'da oynadığım karakter de saldırı düzenlemeden önce bunu yapıyordu. Hayvanlar ilham alabileceğiniz eğlenceli varlıklar. Aslında dili sürekli hızlı bir şekilde dışarı çıkan Joker karakterini canlandırırken Heath Ledger'ın sürüngelere ait hareketler yaptığını düşünüyorum.

'Mantarları yemeye çalıştı'

Uzun ve çeşitli konular içeren röportajında Cage, kedisinin buzdolabında duran sihirli mantarları yemek için sürekli çabaladığından da bahsetti. Cage 'Onları çok seviyordu. Ben de daha sonra 'sanırım bunu yapacağım' dedim. Bu çok huzur veren ve güzel bir deneyimdi. Ancak mantarları daha sonra attım.' dedi.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler

İlgili Resimler


Haberler