Ninja Kaplumbağalardan ikinci fragman ve yeni afiş!

12.4.2016
Ninja Kaplumbağalardan ikinci fragman ve yeni afiş!
Ninja Kaplumbağalardan ikinci fragman ve yeni afiş! Film, bu fragmanla merakları bir nebze gideriyor.

Paramount Pictures ve Nickelodeon Movies ortak yapımı olan “Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden” filminin vizyon tarihi henüz uzağımızdayken yeni yeni paylaşımlarla kendini seyircisine unutturmuyor. Geçtiğimiz günlerde ilk fragman ve karakter posterleri yayınlanan eğlenceli yapımdan bu kez göz doyuran bir Türkçe dublajlı fragman ve yeni poster geldi. 

Michelangelo, Donatello, Leonardo ve Raphael bu yaz April O’Neil (Megan Fox) , Vern Fenwick (Will Arnett) ve hokey maskeli yeni kahraman Casey Jones (Stephen Amell) ile birlikte daha kötü ve çok daha güçlü düşmanlarla savaşmak üzere sinemalara geri dönüyor. Süper kötü Shredder hapishaneden kaçar ve dünyayı ele geçirmek için şeytani bir plan  üzerinde çalışan çılgın bilimadamı Baxter Stockman (Tyler Perry) ve iki ahmak fedai Bebop (Gary Anthony Williams) ve Rocksteady (WWE Superstar Stephen “Sheamus” Farrelly) ile güçlerini birleştirir. Kaplumbağalar, Shredder ve yeni ekibiyle başa çıkmaya hazırlanırken kendilerini Shredder ile benzer amaçları güden, daha da büyük bir düşmanla -kötülüğüyle nam salmış Krang’le- karşı karşıya bulurlar.

Filmin yönetmen koltuğunda David Green otururken kadrosunda; Megan Fox, Will Arnett, Laura Linney, Stephen Amell, Tyler Perry, Noel Fisher, Jeremy Howard, Pete Ploszek, Alan Ritchson, Brian Tee, Stephen “Sheamus” Farrelly ve Gary Anthony Williams yer alıyor.

Film 23 Haziran 2016'da vizyona girecek.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler


Haberler