Nurseli İdiz, çileden çıkardı!

25.8.2017
Nurseli İdiz, çileden çıkardı!
Erhan Yazıcıoğlu: Bana atılacak kazık değildi, çok utandım!

Çeşme’de alkollü olarak olay çıkaran Nurseli İdiz’in tiyatro ekibini zor durumda bıraktığı ortaya çıktı. Hürriyet'in haberine göre, İzmir’de sahnelenen Aşk-ı Memduh oyununun kulisinde alkol aldığı için ikinci perdeye çıkamayan Nurseli İdiz, rol arkadaşları Volkan Severcan ve Erhan Yazıcıoğlu’nu çileden çıkardı.

Erhan Yazıcıoğlu, yaşadığı o zor anları böyle anlattı:

'Anlatamıyorum çünkü birkaç ay onu sırtımda taşıdım. İnandığım için taşıdım. Oyunculuğuna hayran olduğum, aynı sahneyi paylaşmaktan onur duyduğum için taşıdım. Öyle bir zaafı var ki ona yeniliyor. Bu kadar kişinin de ekmeğiyle oynuyor. O yüzden affetmeyeceğim. Birlikte çalışmamaya çalışacağım. Bana atılacak kazık değildi. Utandım seyirciden. Çıkıp utandığımızı da söyledim. Onu korumak için 'tansiyonu yüksek, sesi kısık' dedik. Kapıda seyirci yolumuzu kesip, 'gerçek bu değil, değil mi? ' dedi. Onu öyle görmelerini istemedik. Birinci perdeyi onun sahnesini atlayarak oynadık. Belki o arada toparlar dedik. Bir saat süren birinci perdeden sonra da aynı durumda olduğunu gördük. Nurseli İdiz orada kaldı. Biz döndük. Kızını aradık, 'ne diyeyim abi? ' dedi. 'Siz haklısınız, nasıl isterseniz öyle yapın ama benim annem neticede' dedi. O zaman 'gel al, biz kıpırdatamıyoruz.' dedim. 12 gibi gelip almışlar. Kendi adıma yaşamak istemezdim. Onun adına zaten yaşamak istemezdim. Bir sonraki hafta yeni oyuncu için karar vereceğiz.'

Alkol yeni dizisindeki rolünden de etti

Bu arada alkol sorunu Nurseli İdiz'i yeni sezonda ekranlarda olacak olan ve çekimleri Çeşme'de devam eden Siyah İnci dizisindeki rolünden de etti. 

İddialara göre;'Aşk-ı Memduh' oyunundan çıkışta morali bozuk olan İdiz, alkollüydü ve dizi ekibiyle buluşup çekimlerin yapıldığı Çeşme'ye gitti. Bu sırada ekiple kavga ettiği öne sürülen usta oyuncuyla yaşanan sorun büyüdü. Durum yapımcıya bildirildi ve benzer sorunların tekrarlama ihtimalini ortadan kaldırmak için İdiz'le çalışmama kararı alındığı ve ünlü oyuncunun yerine Neriman Uğur'la görüşüldüğü öğrenildi.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler

İlgili Resimler


Haberler