O Hayat Benim'de Nuran ölüyor

18.4.2015
O Hayat Benim'de Nuran ölüyor
O Hayat Benim'de Nuran ölüyor O Hayat Benim bu hafta 51. bölüm ile izleyici karşısına çıkacak.

O Hayat Benim'de Efsun tek başına kaldığı sırada gelen acı haberle ikinci kez yıkılır. Nuran'ın ölümü herkesi yasa boğar..O Hayat Benim'de işleri düzeltecek olan yeni isim ise Sultan olur. İşte O Hayat Benim'de merak edilenler..

Efsun, Mehmet Emir’in kendisini evlatlıktan reddetmesi ile her şeyi kaybettiğini düşünürken onu yıkan haber, Mersin’deki bihaber yaşadığı teyzesinden gelir. Ölüm, Demirci ailesinin kapısını çok acı bir şekilde çalar ve işlediği tüm günahları, sevapları ile Nuran Gelincik Yokuşu’na son vedasını yapar. 
 
İlyas, hayat arkadaşı olmadan yarım;Efsun ve Bahar ise anneleri olmadan nefessiz kalakalmışlardır. Ateş, Bahar’ın bu acı gününde bir an olsun yanından ayrılmazken aralarındaki buzlar da yavaş yavaş çözülmeye başlayacaktır. Efsun, hayatta yapayalnız ve çaresiz kaldığını düşünürken onu omzundan tutup yeniden ayağa kaldıracak el, anne yarısı Sultan olur. Baharla Efsun arasında ise asıl savaş şimdi başlar. Kazansan da bir yanının hep kaybettiğini hesap edemeden...

Oya Başar O Hayat Benim Kadrosunda
 

Fox TV'nin başrollerinde Keremcem, Ezgi Asaroğlu, İclal Aydın, Ceren Moray'ın rol aldığı 'O Hayat Benim' dizisinin kadrosuna Oya Başar da katıldı.

 
Başar dizide, Nuran karakterinin kız kardeşi olacak. Nuran karakterini canlandıran Yeşim Ceren Bozoğlu diziden ayrıldı.. O Hayat Benim'de Yeşim Ceren Bozoğlu ayrılığından sonra dizinin senaryo ekibi de değiştirildi. 
 
Dizinin hikayesini yazan Can Sinan, Mert Meriçli ve Ali Ercivan senaryo ekibinden ayrıldı. Diziyi 51. bölümden itibaren yeni senaristleri yazacak.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler


Haberler