O Hayat Benim dizisinde ayrılık!

15.02.2016
O Hayat Benim dizisinde ayrılık!
O Hayat Benim dizisinde ayrılık! Görkem Gönülşen, O Hayat Benim dizisinden ayrıldı.

Ezgi Asaroğlu, Keremcem, Ceren Moray, Cem Özer, Oya Başar, Ahu Sungur, İclal Aydın, Didem İnselel ve Sinan Albayrak’ın rol aldığı O Hayat Benim dizisine bir oyuncu veda etti. Beyza karakterini canlandıran Görkem Gönülşen, Fox TV’de yayınlanan O Hayat Benim dizisinden ayrıldı.  

O Hayat Benim 81. bölümde neler oldu?

elindeki silahın patlaması, Atahanların hayatında birçok dengeyi değiştirir. Konağın içinde Efsun yeniden ipleri ele alır, dilediği gibi top koşturmaya başlar. Kenan’ın Kısmetsiz Mahallesi’nde çıkarttığı yangın da beklenmedik neticeler doğurur.

En çok canı yanan da Muzaffer olur. Mahallelinin yeni açılan bu yaraları sarması kolay değildir. Ateş, oğlunun ölümünün gerçek sorumlusunu bulmaya kararlıdır. Bu uğurda, Atahan Holding’deki hisselerini, kim olduğunu bile bilmediği birine devretmeye hazırdır.

Bu durum, Bahar’la aralarında büyük bir çatışmaya yol açar. Telafisi olmayan bir yola girmiştir ilişkileri. Ateş’in kendini affettirme çabasıysa, Arzu’nun iyice gözünü karartıp Bahar’ın canına kast etmesiyle sonuçlanır. Ölüm ve doğum yine aynı anda kapıyı çalar.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler


Haberler