Öldür Beni Sevgilim'de geri sayım!

26.02.2019
Öldür Beni Sevgilim'de geri sayım!
Romantik komedi filmi “Öldür Beni Sevgilim”den müzik klibi geldi.

Murat Boz ve Seda Bakan’ın başrollerini paylaştığı romantik komedi filmi “Öldür Beni Sevgilim”in müzik klibi yayınlandı.

Daha önce birçok başarılı yapıma imza atan Şenol Sönmez’in yönetmenliğini üstlendiği filmin oyuncu kadrosunda başrolde yer alan Murat Boz ve Seda Bakan'ın yanında Açelya Topaloğlu, Özgür Emre Yıldırım, Seda Güven, Yosi Mizrahi, Dilşad Şimşek ve Ali Yoğurtçuoğlu gibi isimler yer alıyor. Filmin senaryosunu ise 2018 yapımı “Cebimdeki Yabancı”nın başarılı senaristi Murat Dişli kaleme alıyor.

Okan ile Demet, beş yıldır evli olan bir çifttir. Ancak birlikte geçirdikleri senelere rağmen ilişkileri pek de iyi değildir. İkilinin aşkı masal gibi başlamış, büyük heyecanlarla devam etmiş ve mutlu sona ulaşmıştır. Ancak evliliğin ardından hayatları sıradanlaşmaya başladıkça, çiftin içindeki o heyecan duygusu da ölmeye başlamıştır. Beş yılın sonunda ikili adeta birbirinden bunalmış hale gelir. Farklı hayatlar isteseler de bunu dile getiremeyen ve ses çıkarmadan, içten içe birbirlerine sinir olmaya başlayan genç çift, evlilik yıldönümlerinde büyük bir yanlış anlamanın kurbanı olur. Yaşanan yanlışlık sonucunda beş yıllık karı-koca birbirlerini öldürmeye karar verirler. Bunun için uygun yollar arayan çift, hem tehlikeli hem de komik hallere düşecekler.

“Öldür Beni Sevgilim” 1 Mart 2019'da vizyonda olacak.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler

İlgili Resimler


Haberler