Ölümcül Makineler'den yepyeni bir poster!

2.10.2018
Ölümcül Makineler'den yepyeni bir poster!
Fantastik bilim kurgu filmi “Ölümcül Makineler”den yeni poster geldi!

Üç Oscar ödülü sahibi ve “Yüzüklerin Efendisi” ve “Hobbit” seri filmlerden aşina olduğumuz usta yönetmen Peter Jackson’ın senaristliğini ve yapımcılığını üstlendiği fantastik bilim kurgu filmi “Ölümcül Makineler”in yeni posteri görücüye çıktı.

Medeniyet, büyük bir olayla yıkıldıktan binlerce yıl sonra insanlık yeni bir yaşam biçimine adapte olmuştur. Devasa hareketli şehirler dünyada dolaşarak kendilerinden güçsüz kasabaları yağmalamaktadır. Londra'nın küçük şehirlerinden birinin Alt Katman’ından gelen Tom Natsworthy, tehlikeli kaçak Hester Shaw'la karşılaştıktan sonra hayatta kalabilmek için savaşmaktadır. Yollarının kesişmesi beklenmedik olan bu ikilinin kurduğu ihtimal dışı ortaklık, dünyanın kaderini değiştirecektir.

Filmin oyuncu kadrosunda Robert Sheehan, Hera Hilmar, Aaron Jackson, Ronan Raftery, Stephen Lang, Hugo Weaving, Menik Gooneratne, Patrick Malahide, Colin Salmon, Patrick Malahideve Rege-Jean Page gibi isimler yer alıyor. Yönetmen koltuğuna ilk uzun metraj filmine imza atan Oscar ödüllü görsel efekt uzmanı Christian Rivers geçerken, filmin müziklerine “Mad Max: Fury Road”, “Deadpool” ve “Batman v Superman: Adaletin Şafağı” gibi filmlerden tanıdığımız Hollandalı besteci Junkie XL imza atıyor.

“Ölümcül Makineler”in Türk sinemaseverlerle buluşma tarihi 7 Aralık.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler

İlgili Resimler


Haberler