Orçun Kaptan 2 Sinema Filmiyle Birden Geliyor!

6.11.2014
Orçun Kaptan 2 Sinema Filmiyle Birden Geliyor!
Seyirci bambaşka bir Orçun Kaptan izleyecek!

Yönetmenliğini  Biray Dalkıran'ın yaptığı başrolleri  Gizem Karaca, Barış KılıçAyşen GrudaYıldız KültürAsuman DabakSerhat ÖzcanOrçun KaptanAslı Omağ, Emre Koç,Murat Serezli  ve Görkem Yeltan'ın paylaştığı 'Seni Seviyorum Adamım' 21 Kasım'da izleyiciyle buluşacak. Filmde  Gizem Karaca  ve Barış Kılıç arasında ki romantik sahneler bir hayli ses getirecek

Başarılı oyuncu  Orçun Kaptan, Seni Seviyorum Adamım'da Barış Kılıç'ın canlandırdığı Berk karakterinin en iyi arkadaşı Genco'yu canlandırıyor.  İstanbul'dan  Kıbrıs'a giden Berk'e destek olup, Ezel (Gizem Karaca) karakteri ile yaşayacağı aşka alt yapı hazırlıyor.

Filmde eşini oynayan  Aslı Omağ  (Betül) ile enerjisinin ilk günden itibaren çok iyi olduğunu belirten  Orçun Kaptan  'Aslı ve ben, geneli melodram olan filmin neşeli ayağıyız' şeklinde konuştu.

Kıbrıs Şivesi Avantaj Oldu!

Orcun kaptan'ı bu filmde oynamak istemesine en büyük sebep ise, fotoğrafçı eşi  Deniz Kaptan  ve ailesinin  Kıbrıs'lı olması.  Kıbrıs  şivesine oldukça hakim olan  Orçun Kaptan, karakterini canlandırırken çok keyif aldığını belirtiyor.

Seyirci  'Sonsuz  2 'de  Bambaşka  Bir  Orçun Kaptan  İzleyecek!

Orçun Kaptan'ın rol aldığı bir diğer film ise, Ocak sonu vizyona girecek olan, başrolleriniİsmail Hacıoğlu  ve  Özlem Tekin'in paylaştığı ve yönetmenliğini Ozan Uzunoğlu'nun yaptığı 'Sonsuz 2' ilk filmin devamı gibi gözükse de aslında bambaşka bir hikaye.

'Rüstem karakteri daha önce oynadıklarımdan çok farklı ve sürprizli bir karakter' şeklinde açıklama yapan başarılı oyuncu, alışılmışın dışında bir  Orçun Kaptan  karakteri ile izleyenleri şaşırtacağının sinyallerini veriyor.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler


Haberler