Örümcek-Adam: Eve Dönüş resmi fragmanı yayınlandı

29.03.2017
Örümcek-Adam: Eve Dönüş resmi fragmanı yayınlandı
Filmin resmi fragmanı tüm dünya ile aynı anda burada!

Yeni nesil Örümcek Adam filmi Örümcek-Adam: Eve Dönüş filminden tüm dünya genelinde resmi fragman yayınlandı. Fragmanın Türkçe dublajlı versiyonunu sizlere sunuyoruz.

“Captain America: Civil War”da sansasyonel bir başlangıç yapan Genç Peter Parker/Örümcek-Adam (Tom Holland) , “Örümcek-Adam: Eve Dönüş”te  yeni bulduğu kimliği ve ağ atma yeteneğiyle, süper kahraman olarak yaşamaya başlıyor. “Yenilmezler”le yaşadığı müthiş deneyimden oldukça mutluluk duyan Peter, her zaman gözünü üzerinde tutan yeni akıl hocası Tony Stark (Robert Downey, Jr.) ’in gözetimi altında, halası May (Marisa Tomei) ile yaşadığı eve döner. Peter günlük hayat rutininde yaşamaya çalışır, fakat bir yandan yaşadığı semtteki insanların sevdiği “Örümcek-Adam” olmaktan daha fazlasını isteyen, kendisini kanıtlamaya çalışan düşüncelerinden dolayı kafası karışıktır.Ta ki, yeni kötü adam Vulture (Michael Keaton) ortaya çıkıp, Peter’in hayatta önem verdiği her şey tehlikeye girene kadar…

Filmin yönetmenliği Jon Watts'a ait. Senaryoda Jonathan Goldstein &John Francis Daley ve Jon Watts &Christopher Ford imzası var.

Genç Peter Parker rolünde yine Tom Holland'ı izleyeceğiz. Kendisine Michael Keaton, Zendaya, Jon Favreau, Donald Glover, Tyne Daly Ile Marisa Tomei ve  Robert Downey Jr.

'Örümcek-Adam: Eve Dönüş' 7 Temmuz’da 2D, 3D, IMAX 3D, Türkçe dublaj ve Türkçe altyazı seçenekleriyle sinemalarda olacak.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler


Haberler