Paramparça’da sonbahar romantizmi damga vuracak!

23.11.2015
Paramparça’da sonbahar romantizmi damga vuracak!
Paramparça’da sonbahar romantizmi damga vuracak! Yeni bölümde, Cihan ve Gülseren ile Harun ve Dilara’nın romantik sahneleri damga vuracak.

Paramparça dizisi 42. bölümüyle 23 Kasım Pazartesi akşamı Star TV’de olacak. Paramparça’nın yeni bölümüne Cihan ve Gülseren’in sonbahar romantizmi damga vuracak.

Romantizm Dorukta

Cansu’nun ve Hazal’ın yaşadığı sıkıntıları gören Cihan ailenin tüm bireylerini  aynı masa etrafında buluşturup yüzleştirir. Ardında Gülseren’e bir sürpriz yaparak onu şehir dışına götürür. Cihan’ın planı başkadır;bir ömür mutlu yaşayacağını düşündüğü Gülseren’e dizlerinin üzerinde evlilik teklif etme günü gelmiştir.

Hazal’dan yanlış üzerine yanlış!

Hazal’ın televizyona verdiği röportaj hem kendisini hem de etrafındakileri çok zor durumda bırakır. Hazal yaptığından pişman olur ancak hatasını telafi etmek isterken çok daha büyük bir hata yapar. Hazal yaşananlardan büyük bir hayat dersi alır.

Dilara'nın aşk itirafı 

Dilara ve Harun’un birlikteliğinden şüphelenen Candan, Dilara’nın aşk itirafı ile sarsılır. Öte yandan Özkan da Hazal’ın yaptıklarından kendisini sorumlu tutar. Özkan, kendisini affetmesini istediği Hazal’dan hiç beklemediği bir yanıt alır.


En Son Haberler


Haberler