Paramparça'da yalı soyuluyor

27.4.2015
Paramparça'da yalı soyuluyor
Paramparça'da yalı soyuluyor Paramparça dizisi bomba gibi bir bölümle geliyor.

Star Tv'nin sevilerek izlenen dizisi Paramparça'nın bu akşam yayınlanacak yeni bölümünde neler olacak? İşte Paramparça 22. bölümden fragman ve detaylar..

Yalı soyuluyor

Aşık olduğu kız arkadaşı Müge’yi yalıya getiren ve onunla baş başa bir hafta sonu geçirmeyi planlayan Ozan, Müge’nin gizlice içkisine attığı ilaçla kendinden geçer. Ozan’ı bulan dedesi Rahmi Bey ona kötü haberi verir: Müge yalıyı soyup kaçmıştır.   

Cihan’dan Gülseren’e aşk dersi

Tuzağına düştüğü Alev’in yalanını ortaya çıkarmak için her yolu deneyen Cihan, Gülseren’in kendisine inanmaması karşısında büyük bir hayal kırıklığı yaşar. Gülseren’e duygusal bir konuşma yapan Cihan, “Sevmek, teslim olmaktır” sözleriyle adeta bir aşk dersi verir. 

Özkan velayet davası açıyor

Öte yandan Candan, Özkan’ın aklına girmiş ve Cansu’ya soyadını vermek konusunda onu ikna etmiştir. Hazal ile Rahmi Bey’in derdi bambaşkadır. Onlar ortak sırları yüzünden birbirlerini idare etmek zorunda kalmıştır fakat gelişen olaylar bu çıkar ortaklığını bozar. 

Bilinmeze yolculuk

Okul çıkışına Hazal’ı görmeye giden Gülseren, Hazal tarafından terslenir ama pes etmez. Birlikte taksiye binerler. Hiç planda olmayan bu yolculuk ikisini de bir bilinmeze doğru götürür.


En Son Haberler


Haberler