Paramparça dizisinin sezon finalinde ne olacak?

26.6.2015
Paramparça dizisinin sezon finalinde ne olacak?
Paramparça dizisinin sezon finalinde ne olacak? Paramparça dizisi sezon final fragmanı yayınlandı.

Paramparça müthiş bir bölümle final yapıyor.

Paramparça dizisi sezon finali fragmanı yayınlandı. Paramparça 29 Haziran Pazartesi sezon finali yapacak. İşte Paramparça 31. bölüm konusu ve fragmanı..
 
Paramparça dizisinin sezon finalinde neler olacak?
 
Sezonun en çok izlenilen dizisi ‘Paramparça’ 29 Haziran Pazartesi günü 31. bölümüyle soluk soluğa izlenecek, muhteşem bir sezon finali yapıyor. Başrollerini Erkan Petekkaya ve Nurgül Yeşilçay’ın paylaştığı, senaryosu Yıldız Tunç’a, yönetmenliğini ise Cevdet Mercan’a ait ‘Paramparça’ nın 31. bölümünde taşlar yerinden oynayacak.
 
Hazal bacaklarını hissetmiyor

Cansu’nun bir yanlış hareketiyle merdivenlerden düşen Hazal’ın belden aşağısı tutmamaktadır. Kızları için müthiş bir dayanışma içine giren Dilara ve Gülseren başta olmak üzere herkes bu durumu Hazal’dan saklamaya çalışır ama başarılı olamaz.
 
Cansu'nun vicdan azabı

Tekerlekli sandalyeye mahkum olan Hazal’ın başına gelenlerden ötürü kendisini suçlayan Cansu vicdan azabıyla kıvranmaktadır. Öğreneceği bir gerçek ise, Cansu’nun acısını iyice dayanılmaz hale getirir.
 
Tehlikeli düşman yanıbaşında

Cihan, Hazal’ın sağlığına kavuşması için uğraşırken eski bir düşmanının ne kadar yakınına sokulduğundan habersizdir. Son derece tehlikeli biri olan Harun, avukat Candan’ın yardımıyla hem Cihan’a hem de ailesine çok büyük zarar vermek için düğmeye basmıştır.
 
Herkes paramparça

“Çocuklar mahvoldu, biz yıkıldık” diyen Cihan ne söylemek istiyor… Dilara ile Gülseren neden yine düşman oldu… Gülseren yalıya mı yerleşti… Özkan girdiği ‘namus’ kavgasından sağ çıkabilecek mi… Özkan’ın bebeğini doğuran Nuray bebeği yalıya kim için getirdi… Ozan nesil bir belaya bulaştı… Hazal’ın ‘imdat’ çığlığını duyar var mı… O bombayı, o otomobile kim koydu… Bombanın patladığı otomobilde kim var…
 
Merdivenden düşerek beyin kanaması geçiren ve belden aşağısı tutmayan Hazal’ın 31. Bölümde, tekerlekli sandalye üzerindeki görüntüsü ortaya çıktı.
 
Hazal sakat mı kalacak? Gülseren yalıya yerleşmeyi hangi şartla kabul edecek? Dilara yalıdan gidiyor mu? , Cihan’ın en büyük düşmanı kimin yakını? Cansu’yu mahvedecek gerçek ne? Cihan aşkına nasıl sahip çıkacak?


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler


Haberler