Paris Hilton'lu yerli komedi!

15.01.2020
Paris Hilton'lu yerli komedi!
Paris Hilton ve Şafak Sezer, Paris'in Sırrı filminde birlikte oynayacak.

Dünyaca ünlü model Paris Hilton ile Şafak Sezer, yönetmenliğini Barış Denge'nin yaptığı Paris'in Sırrı isimli filmde bir araya geliyor. İkilinin başrolde yer alacağı filmin çekimleri Antalya'da gerçekleştirildi.

 

Yönetmen Barış Denge, yeni filminde dünyaca ünlü model Paris Hilton ve Şafak Sezer'i buluşturuyor. Çekimlerin büyük bir kısımı Antalya'da gerçekleşen olan filmde, Şafak Sezer yıllar önce bir reklam filminden tanıdığımız Sırrı'yı canlandırıyor.

Ayşen Gruda da yer alıyor

Yapımcılığını Sinan Çetin'in üstlendiği, yönetmenliğini Barış Denge'nin yaptığı Paris Hilton ve Şafak Sezer filmi olan 'Paris'in Sırrı'nın kadrosunda hafızalarımızdan asla silinmeyecek Ayşen Gruda da yer alıyor. Usta oyuncu Gruda, filmin çekimlerinden sonra hayatını kaybetmişti.

Bir Sinan Çetin klasiği!

Çektiği birçok filmi son anda vizyona sokmaktan vazgeçmesiyle tanınan ünlü yönetmen Sinan Çetin, 2012’de çektiği ama beğenmeyip vizyona sokmadığı ‘Yarmani Moda Gurusu’nu yeniden kurgulama kararı aldı. Paris Hilton ve Erkan Köse’nin başrolünü paylaştığı filmin yeni versiyonunda rol alan Şafak Sezer, bazı sahnelerde karşısında Hilton varmış gibi oynadı.

Bunun için Antalya’da yeni bir set kuruldu ve Şafak Sezer de kadroya dahil olarak yeni sahneler için kamera karşısına geçti. Basından gizli yapılan çekimlerde, ilginç anlar da yaşandı. Şafak Sezer, bazı sahneleri karşısında Paris Hilton varmış gibi oynadı.

Filmin konusu

Güvenlik görevlisi olan Sırrı'ya annesi, hasta yatağında Paris Hilton'la evlenmesini vasiyet eder. Sinan Çetin'in daha önce bir reklam filminde oynayan Sırrı'yı, Çetin'in asistanı isim benzerliğinden dolayı yeni bir projeye davet eder. Sırrı annesinin ona vasiyet ettiği Paris Hilton'la evlenme sözünü tutmak için bu reklam hikayesini duyunca Erzincan'daki köyünden bir paket tulum peyniri ile yollara düşer. Fakat filmin gerçek jönü olan Sırrı Ferman ve menajeri Suzi bu olayın peşini bırakmaya niyetli değildir. Her sahnesini kahkahalarla izleyeceğiniz 'Paris'in Sırrı' yoğun bir kurgu sürecinin ardından seyirciyle buluşmak için gün sayıyor.

Başrollerinde Şafak Sezer ve Paris Hilton'un yer aldığı ve diğer oyuncu kadrosunda Volkan Güleç, Mehmet Kavasoğlu, Burcu Görek, Turan Selçuk Yerlikaya ve İrem Mercan'ın yer aldığı Paris'in Sırrı filminin vizyon tarihi henüz belirsizliğini koruyor.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler

İlgili Resimler


Haberler