Pembe Panter geri mi dönüyor!

20.11.2020
Pembe Panter geri mi dönüyor!
Unutulmaz animasyon dizisi Pembe Panter yeniden beyaz perdeye dönüyor.

Metro Goldwyn Mayer yapımcılığında CGI ile live-action karışımı olarak çekilecek yeni nesil Pembe Panter'in yönetmen koltuğunda, ismini 2020 yılında vizyona giren Kirpi Sonic ve 2022 yılında vizyona girmesi beklenen Kirpi Sonic 2 ile duyuran Jeff Fowler'in oturacağı açıklandı.

 

Yapılan açıklamaya göre Jeff Fowler ve MGM, Pink Panther filmi için anlaşma imzalarken, senaryoyu Bad Boys for Life'a imzasını atan Chris Bremner kaleme alıyor. Filmin yapımcılığını ise LEGO ve Sherlock Holmes yapımlarında da imzası bulunan Rideback şirketi altında Dan Line ve Jonathan Eirich üstlenecek.

Yeni Pembe Panther filmi, Peter Sellers ve Steve Martin'li eski filmlerine nazaran dedektif Jacques Clouseau'nun gözünden hikayeyi anlatmayacak. Onun yerine film direkt olarak baş karakter Pembe Panter'in etrafında şekillenecek. 

Meraklılarının hatırlayacağı üzere MGM, yeni bir Pink Panther filmi çekeceğini ilk kez 2014 yılında açıklamıştı. Bu açıklamaya göre filmin yönetmen koltuğunda David Silverman oturacaktı ancak projede hiçbir ilerleme yaşanmamıştı.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler

İlgili Resimler


Haberler