Pixar'dan yeni film!

21.06.2019
Pixar'dan yeni film!
Pixar-Disney, yeni animasyon film projesi 'Soul'un tanıtımını yaptı.

Disney ve Pixar'ın ortak projesi olması beklenen 'Soul' isimli  animasyonun hazırlıklarına başlandığı duyurusu yapıldı. Duyuruda filmin vizyon tarihiyle birlikte, yönetmen koltuğuna oturacak isim de açıklandı.

Buna göre filmin yönetmenliğini Yukarı Bak, Ters Yüz, Sevimli Canavarlar, Oyuncak Hikayesi, Vol-i gibi önemli Pixar yapımlarının senaryosunu kaleme alan ve bazılarının yönetmenliğini de üstlenen iki Oscarlı usta isim Pete Docker yapacak. Soul'un yapımcılığını ise Inside Out, Ratatuy, Brave gibi yapımlardan tanıdığımız Oscar adayı Dana Murray üstlenecek.

Soul filminin tanıtımı ise şu şekilde yapıldı: Tutkularının, hayallerinin, ilgini çeken şeylerin nereden geldiğini hiç merak etmiş miydin? Seni sen yapan şey nedir? İlgilerine üzerine çeken animasyon filmi, New York'un sokaklarında kozmik bir yolculuğa çıkaracak. Bu yolculukta ise yaşamın en çok merak edilen sorularının yanıtlarının keşfedilmesine neden olacak.

Bilindiği üzere günümüze kadar Coco, Toy Story serisi, Arabalar serisi, İnanılmaz Aile filmleri, Sevimli Canavarlar, Inside Out, Cesur, Yukarı Bak, Vol-i, Ratatuy gibi sevilen ve birçok kez ödüle layık görülen animasyon filmlerinin ardından Onward'un yanı sıra Soul'un eklendiği Pixar'ın güncel projesi olan Toy Story 4 da bugün vizyondaki yerini almıştı.

Soul'un vizyon tarihi olarak 19 Haziran 2020 tarihi belirlendi.


En Son Haberler

İlgili Resimler


Haberler