Polat Tilki'yi öldürmeye ant içiyor

21.4.2015
Polat Tilki'yi öldürmeye ant içiyor
Polat Tilki'yi öldürmeye ant içiyor Kurtlar Vadisi Pusu 256. yeni bölüm fragmanı izleyiciyi ekrana kilitledi.

Heyecan dolu yeni bölümü ile bu hafta ekrana gelmeye hazırlanan Kurtlar Vadisi Pusu merakla beklenen ilk görüntüleri yayınlandı.  Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölümde neler olacak? Ayrıntılar haberimizde.

Kurtlar Vadisi Pusu'da bir ayrılık daha yaşanacak. Kenan Çoban (Abdülhey) ve Hakan Boyav (Kara) gibi oyuncuların ardından Murat Aydın'da diziden ayrıldığını açıkladı. Baltazar karakteri ile dizinin fenomen isimlerinden olan Murat Aydın'da diziden ayrıldığını açıkladı. 

Kurtlar Vadisi Pusu geçen hafta yine Vadi severleri ekranları başına kilitlemeyi başardı. Akif ve arkadaşları ŞEDİD örgütü tarafından cayır cayır yakılmak üzereyken bölgeye yaptıkları müthiş operasyonla Sagir ve adamlarını bozguna uğratan Polat Alemdar Akif'i kurtarmakla kalmıyor. Polat, yaptığı eylemlerle Türkiye'nin ayağına bağ olan Sagir'i kafese koyarak diri diri yakar.

Yeni bölümde neler olacak?

Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin 23 Nisan Perşembe akşamı yayınlanacak 256.yeni bölümün tanıtım videosu şu sıralar yayında. Yeni bölüm fragman videosu ve en yeni Kurtlar Vadisi Pusu gelişmeleri...

Kurtlar Vadisi Pusu'da majestelerinin ölümünün ardından yaşanan yeni bir toplantıya şahit oluyoruz. Bu arada, Polat’ın sevdiği Leyla ise hastalığını kabullenmeye başlıyor. Polat Alemdar ve adamları ise Sagir’ın peşine düşerek kötü emellerinin önüne geçmeye çalışıyor ve yanarak ölümün pençesine düşüyor. 

Polat öldürmeye ant içiyor

 Ayrıca, son planını da gerçekleştirme şansını kaybediyor. Yeni konsey Polat hakkında kararlar alıyor ve rakiplerini küçümsemenin bedelini çekiyor. Öte yandan Yasin ise KGT’ye yardımcı olmaya karar veriyor. Tilki ise kaçmaya devam ediyor. Polat, şimdi de Tilki’nin peşine düşüyor ve onu yakaladığında öldürmeye ant içiyor.   


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler


Haberler