Polat ve Gölge arasındaki savaş kızışıyor

26.1.2016
Polat ve Gölge arasındaki savaş kızışıyor
Kurtlar Vadisi Pusu 281. bölüm fragmanını yayınlandı.

Perşembe akşamı ekrana gelecek olan Kurtlar Vadisi Pusu 281. bölüm fragmanında Polat ve Gölge arasındaki savaş kızışıyor. Kurtlar Vadisi Pusu 281. bölüm fragmanı izleyenleri ekrana kilitlemeye hazırlanıyor. 

Polat ve Gölge arasındaki savaş kızışıyor!
 
Geçtiğimiz haftanın finalinde Gölge’yle gizli bir anlaşma yapan Zeynep, Polat Alemdar’ı Gölge’ye teslim etmişti.
 
Buluşma yerine gittiklerinde karşısında Gölge’yi gören ve etrafı sarılan Polat, Zeynep tarafından oyuna getirildiğini anlayınca soğukkanlılığını kaybetmez;çünkü bütün ihtimalleri düşünmüştür. Kurnazca bir yöntemle etkisiz hale getirdiği Gölge’yi rehin alarak gözden kaybolur.
 
Polat, Gölge’yi KGT elemanlarının mezarlığına götürür. Burada ikili arasında büyük bir hesaplaşma yaşanır. Bu esnada sürpriz bir olay gerçekleşir.

Cahit iş başında 
 
Gölge’nin adamı Jürgen’in amacı Safiye ve Elif’i kaçırıp Polat’a karşı koz olarak kullanmaktır. Bunu tahmin eden Polat, Cahit’ten Elif ve Safiye’yi güvenli bir yere götürmesini ister. Yolda Cahit, Jürgen’in saldırısına uğrar…
 
Yusuf'un imtihanı  
 
Hayatının en büyük imtihanıyla karşı karşıya olan Yusuf ise, içinde kopan fırtınaları dindirmek için Murali’nin ocağına sığınır. Murali’den duyduğu sözler onun için güvenli bir liman olmuştur artık. Bölümün finalinde Yusuf, Polat Alemdar’ın hayatını değiştirecek çok önemli bir hamle yapar.  

 

 
En Son Haberler


Haberler