Polis baskını sonrası ilk açıklama!

28.07.2016
Polis baskını sonrası ilk açıklama!
Polis baskını sonrası ilk açıklama! Lindsay Lohan: Bizi yalnız bırakın

ABD’li oyuncu Lindsay Lohan, önceki gün Londra’daki evinin balkonunda Rus nişanlısı Egor Tarabasov’la kavga edip çığlık çığlığa yardım isteyince çevredekiler polis çağırmıştı. Oyuncunun, “Beni öldürmeye çalışıyor” diye bağırması üzerine müdahale etmek için eve giden polis, kapıyı kırarak eve girmişti.

Bu sansasyonel kavga olayının ve nişanlısının kendisini aldattığı iddialarının ardından Lohan, sessizliğini bozarak sosyal medyadan bir açıklama yaptı. 30 yaşındaki oyuncu, 23 yaşındaki Rus işadamı sevgilisiyle yaşadıkları için “kişisel meseleler” diyerek, sorunlarının çözümü için yalnız bırakılmaya ihtiyacı olduğunu söyledi. 

Instagram hesabında kalp şeklinde bir bulut fotoğrafı paylaşan oyuncu, şunları yazdı: “Kişisel yaşamıma saygı duyulup yapılan spekülasyonlar durdurulursa minnettar olacağım. Ne yazık ki kişisel bir mesele benim kontrol edebileceğimden daha fazla kamusal hale geldi. Eğer nişanlım ve ben kendi sorunlarımızı kendimiz tartışabilirsek çok memnun olacağım. Dünyada bizim ilişkimizden daha önemli şeyler var. Lütfen bizi kişisel sorunlarımızı çözmemiz için yalnız bırakın.”


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler


Haberler