Pretty Little Liars’ın uyarlamasına 2 yeni oyuncu!

30.1.2015
Pretty Little Liars’ın uyarlamasına 2 yeni oyuncu!
Furkan Andıç ve Eda Ece Sevimli Küçük Yalancılar dizisinde rol alacağı iddia edildi.

Sevimli Küçük Yalancılar dizisi

Sevimli Küçük Yalancılar dizisinin konusu ne? Sevimli Küçük Yalancılar dizisi hangi oyuncular rol alacak?

Furkan Andıç ve Eda Ece Sevimli Küçük Yalancılar dizisinde rol alacağı iddia edildi. Eda Ece’nin Beni Böyle Sev dizisinden ayrılması bu iddiaları güçlendirdi. Pis Yedili dizisiyle tanınan Eda Ece daha sonra Beni Böyle Sev dizisinde 1 sezon rol almıştı.


Pretty lıttle lıars'ın türkçe versiyonu   

Pretty Little Liars Yerli versiyonu Türkiye ekranlarına gelecek.

Fox Tv’nin yeni dizisi ‘Sevimli Küçük Yalancılar’ ile ilgili yeni bilgiler gelmeye başladı!

Bir Amerikan fenomeni daha Türk ekranlarına hazırlanıyor. ABC kanalında 4 sezondur yayınlanan ve ‘ödül rekortmeni’ olarak bilinen “Pretty Little Liars” (Sevimli Küçük Yalancılar) Türkiye’ye uyarlanıyor. Saner Ayar’ın Araplar’la ortak kurduğu O3 adlı şirketin projesi olan dizi için hazırlıklar başladı.

Son gelen bilgilere göre Merve Boluğur ve Seda Önder diziden gelen teklifleri kabul etti. İki oyuncunun dizide canlandıracağı rol ise belli oldu. Merve Boluğur dizide Aria’yı canlandıracakken, Seda Önder dizide Alison’u canlandıracak. Dizinin ismi ise sürekli değişim içinde. O3 Medya dizinin adından hala kararsız ve iki kez değişimin sonunda Sevimli Küçük Yalancılar’a karar kılmış. Giden teklife Ezgi Eyüboğlu’nun da olumlu baktığı söylentiler arasında. Sevimli Küçük Yalancılar yakında!

Sır bir ölümle başlıyor

8 Haziran 2010′da dünyada yayınlanmaya başlayan ve Sara Shepard’ın romanından uyarlanan dizinin hikayesinde bir pijama partisinde Alison kaybolur ve hiçbir yerde bulunamaz. 1 yıl sonra cesedi eskiden yaşadığı evin arkasında görülür. Cesedi bulununca diğer dört kız “A” adlı anonim birinden mesajlar alır, bunlar sadece Alison’ın bildiği sırları içeren mesajlardır. Cenaze töreninden sonra bile mesajlar almaya devam ederler. Ve bu sayede tekrar bir araya gelirler.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler


Haberler