Rafadan Tayfa rekorunu geliştirdi!

28.01.2020
Rafadan Tayfa rekorunu geliştirdi!
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe üst üste beşinci hafta sonunda da gişe lideri!

24-26 Ocak gişe rakamları açıklandı. Açıklanan rakamlara göre Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe hafta sonunda 209.769 seyirci tarafından izlenerek bu haftayı da lider kapatmayı başardı.

Geçtiğimiz hafta tüm zamanların en çok izlenen animasyon filmi olma özelliğini ele geçiren Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe, üst üste beşinci hafta sonunu da lider geçirerek Müslüm'den sonra bunu başaran ilk yapım olmayı da başardı.

Ahmet Kural ve Murat Cemcir'li komedi filmi Baba Parası, vizyondaki dördüncü hafta sonunda 130.690 seyirciyi salonlara çekerek listenin ikinci sırasında kendine yer buldu.

BKM Güldüy Güldüy Show Çocuk ekibinin fantastik filmi Gamonya: Hayaller Ülkesi 100.035 seyirciyle listenin üçüncü basamağında yer alırken, Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı, 79.661 seyirciyle gösterimdeki ikinci hafta sonunu listenin dördüncü sırasında kapattı. Cem Yılmaz'ın son filmi Karakomik Filmler 2 ise 73.779 seyirciyle hafta sonunun beşinci basamağında yer alan yapım oldu.

Vizyona geçtiğimiz hafta sonu giren yeni filmlerin düşük performansları göze çarparken hafta sonunun en çok izlenen yeni yapımı 42.896 seyirciyle Will Smith ve Martin Lawrence'lı Bad Boys: Her Zaman Çılgın oldu. (Kaynak: boxofficeturkiye.com)


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler

İlgili Resimler


Haberler