Rambo hayranlarına müjde!

2.03.2019
Rambo hayranlarına müjde!
Sylvester Stallone’lu “Rambo 5: Last Blood”un vizyon tarihini belli oldu.

Beyaz perdenin en uzun soluklu aksiyon serilerinden biri olan Rambo serisinin 11 yıl sonra gelen yeni devam halkası “Rambo 5: Last Blood”un vizyon tarihi belli oldu.

Yönetmenliğini 2012 yapımı “Get the Gringo” ile tanınan Adrian Grunberg’in ve senaryosunu Matt Cirulnick'in yaptığı filmde Sylvester Stallone de senaryo kadrosunda yer alıyor. Filmin oyuncu kadrosunda ise genç yıldız Yvette Monreal, İspanyol aktris Paz Vega, Sergio Peris-Mencheta ve Oscar Jaenada yer alıyor.

Eski bir asker olan John Rambo, Arizona'daki bir çiftlikte yaşamakta ve yoğun bir travma sonrası stres bozukluğu ile baş etmeye çalışmaktadır. Bulabildiği her yerde gündelik iş bulmaya çalışan ve hayatını idame ettirmeye çalışan Rambo, beladan uzak durmaya çabalamaktadır. Ancak günün birinde arkadaşı ve emlak müdürü Maria'dan aldığı haber bu durumu değiştirir. Maria'nın torunu bir parti için Meksika sınırını geçtikten sonra kaybolmuştur. Bu yüzden John, gençleri bulmak için sınırın güneyini dolaşır. Bu görev, Rambo'nun bir insan kaçakçılığı çetesini ortaya çıkarmasıyla birlikte oldukça tehlikeli bir hal alır. Rambo adaleti sağlamak için üvey kız kardeşi de kaçırılan bir gazeteci ile birlikte çalışmaya başlar. Rambo kaçırılan kızları kurtarmak ve acımasız bir suç liderini dize getirmek için bütün yeteneklerini kullanmak zorundadır.

Hayranlarının merakla beklediği filmin 20 Eylül 2019'da izleyicilerle buluşması bekleniyor.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler

İlgili Resimler


Haberler