Replikalar'dan Türkçe poster!

19.12.2018
Replikalar'dan Türkçe poster!
Başrole Keanu Reeves'i yerleştiren Replikalar'dan Türkçe poster geldi.

John Wick, Hız Tuzağı, Kırılma Noktası ve bilim-kurgu temalı çalışmaların efsane filmi Matrix'le sinemaya adını altın harflerle yazdıran Keanu Reeves'in başrolünü üstlendiği bilim kurgu filmi Replikalar'dan (Replicas) Türkçe poster sonunda geldi.

Stephen Hamel'ın bir hikayesinden yola çıkarak senaryolaştırılan filmin yönetmen koltuğunda 2008 yapımı Hain filmiyle de tanınan Jeffrey Nachmanoff’un oturuyor. Senaryoda ise yine 20182de vizyona giren İntikam Meleği'nin de senaristliğini yapan Chad St. John'un imzası var. Çekimleri Puerto Rico'da gerçekleştirilen filmin yapımcılığını ise aynı zamanda başrol oyuncu olan Keanu Reeves ve eser sahibi Stephen Hamel'in yapım şirketi Company Films üstleniyor.

Filmin oyuncu kadrosunda Silikon Vadisi'nin Emmy adayı yıldızı Thomas Middleditch, Star Trek Into Darkness'ın güzel oyuncusu Alice Eve, genç yetenek Emily Alyn Lind, Kong: Kafatası Adası, Cloverfield Paradoksu ve Zor Saatler gibi yapımlarda karşımıza çıkan John Ortiz, Rake dizisinin Adam Leon'u Emjay Anthony ve dizilerden tanıdığımız Nyasha Hatendi gibi isimler yer alıyor.

Başarılı nörobilimci William Foster, işine ve ailesine tutkuyla bağlı olan bir adamdır. Emeklerinin karşılığını almak için uğraşan bilim adamı büyük bir proje üzerinde çalışmaktadır. Bir insan zihnini başarılı bir şekilde bilgisayara aktarabilmenin eşiğindeki adamın dünyası, ailesinin hayatını kaybettiği bir trafik kazası ile altüst olur. Onları diriltmek için çaresizce uğraşan Foster, ailesinin klonlarını yaratmak için meslektaşı Ed Whittle ile çalışmaya başlar. Ancak kaybettiği 4 kişilik ailesinden yalnızca 3 kişiyi geri getirebilme şansı olduğunu anladığında büyük bir karar vermek zorunda kalacaktır.

Dünya prömiyerini 2017 yılı Eylül ayında Toronto Uluslararası Film Festivali'nde yapan bilim kurgu filmi Replikalar'ın Türkiye vizyon tarihi 11 Ocak 2019.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler

İlgili Resimler


Haberler