Rihanna 'Star Trek Sonsuzluk' için söyledi

4.07.2016
Rihanna 'Star Trek Sonsuzluk' için söyledi
Rihanna 'Star Trek Sonsuzluk' için söyledi Star Trek'ten Rihanna'lı poster ve klip yayınlandı.

Yönetmenliğini Justin Lin’in yaptığı, Paramount, Skydance ve Bad Robot’un merakla beklenenortak yapımı “Star Trek Sonsuzluk” için hazırlanan ve Rihanna’nın seslendirdiği “Sledgehammer” şarkısının klibi yayınlandı. Tamamen IMAX kameralarla çekilen ve bu anlamda ilk olma özelliği taşıyan klip,bugün itibariyleilk defa IMAX salonlarda gösterilecek.

İlk kez kullanılan bu teknoloji hakkında bilgi veren klibin yönetmeniFloria Sigismondi, çekimlerde “Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı” filmindeki görkemli savaş sahnelerinde kullanılan Alexa IMAX kamerasını kullandıklarını söyledi. Kamera, IMAX’in dijital re-master süreciyle birleştiğinde, en yüksek düzeydedijital görüntü yakalama ve playback sonuçlarıyla saf netlik, inanılmaz detaylar, canlı renklerle çarpıcı ve gerçekçi görüntüler sağlıyor. 

Justin Timberlake, David Bowie, Katy Perry, Pink gibi pek çok ünlü isimle çalışan klip yönetmeniSigismondi şunları ekledi: “Küçük bir kız olduğum zamanlardan beri Star Trek hayranıyım. Yeni bölgeleri ve bilinmeyeni keşfetme fikrini çok seviyordum. Bu yüzden tamamen IMAX kameralarıyla çekilen bir müzik klibini çeken ve farklı türden yeni bir alanı keşfetmek için bu devrimsel teknolojiyi kullanan ilk yönetmen olmak bu hayalin bir parçası.”   

“Star Trek Sonsuzluk” dünyaca popüler Star Trek serisinin yeni bölümü. Gene Roddenberry’nin yarattığı seri, 2009 yılında J.J. Abrams tarafından yeniden uyarlandı. Atılgan gemisinin ve korkusuz mürettebatının epik yolculuğunu anlatan filmin yönetmenliğini Justin Lin (Hızlı ve Öfkeli” serisi) üstleniyor. “Star Trek Sonsuzluk”ta Atılgan mürettebatı, uzayın bilinmeyen derinliklerini keşfederken, Federasyon’un ve kendilerinin savunduğu her şeyi sınayan gizemli, yeni bir düşmanla karşılaşırlar.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler

İlgili Resimler


Haberler