Ritüel'den yeni fragman!

22.06.2019
Ritüel'den yeni fragman!
Korku filmi Ritüel'den karmaşık duygularla dolu bir fragman paylaşıldı.

Yönetmenliğini ve senaristliğini geçtiğimiz yıl vizyona giren Ayin / Hereditary filmiyle hafızalara kazınan Ari Aster'in üstlendiği Ritüel / Midsommar'dan eğlence, korku ve gerilimi bir araya getiren karışık duygularla bezenmiş yeni bir fragman paylaşıldı.

Çekimleri Budapeşte’de gerçekleşen korku filminin konusu ise İsveç'te geçiyor. Dani ve Christian ayrılmanın eşiğinde olan Amerikalı bir çifttir fakat onları bir arada tutan tek bağ bir aile travmasıdır. Dani yaşadığı bu acı dolu olayın ardından Christian ve arkadaşlarının gideceği bir festivale davet edilir. İsveç'te olan bu festival bir ömür süresinde yalnızca bir kez gerçekleştiriliyordur. Başlarda son derece güneşli, eğlenceli ve ilginç gibi görünen bu festival, garip köylülerin gittikçe daha garipleşen davranışları ve rahatsız edicilikleri nedeniyle bir kabusa dönüşür. Yaz güz dönümünün güneş ışıklarının altında gerçekleşen kutlama bir tarikatın gizli hedeflerine alet olmaya başlayan gençler için ölümcül bir hal alacaktır.

Başrollerini Florence Pugh, Will Poulter, William Jackson Harper, Jack Reynor, Julia Ragnarsson ve Liv Mjönes'ün paylaştığı filmin 26 Temmuz 2019'da vizyona girmesi bekleniyor.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler

İlgili Resimler


Haberler