Robert Pattinson, Claire Denis ile yeniden çalışacak!

19.02.2020
Robert Pattinson, Claire Denis ile yeniden çalışacak!
Pattinson, Denis'in gizem türünde olacak yeni filminin başrolü olacak.

Daha önce High Life adlı bilim kurgu filminde birlikte çalışan ikili bu sefer gizem türünde olan bir filmde buluşacak. “High Life”ı tanıtırken tekrar birlikte çalışmak istediğini söyleyen ikili “The Stars at Noon” ile bir araya gelecekler. 

Pattinson’ın rol arkadaşlarından birinin, en son Quentin Tarantino'nun “Once Upon a Time... in Hollywood” filminde izlediğimiz Margaret Qualley olacağı açıklandı. 

Denis Johnson’ın 1986 yılında yazdığı romandan uyarlanan filmin senaristleri arasında Clarie Denis, Lea Mysius ve Andrew Litvack’in isimleri bulunuyor. 1984'teki Nikaragua Devrimi sırasında Pattinson, devrim hakkında haber veren bir Amerikalı Gazeteci (Qualley) ile tanışan gizemli bir İngiliz işadamı olarak rol alacak. İkisinin ilişkisinde önemli bağlantılar ve tutkulu bir romantizmi olacak. 

Denis ve Pattinson’ın “High Life”ı geçen yıl yurt içinde A24 (dağıtım şirketi) tarafından piyasaya sürüldü. Dolayısıyla, “The Star at Noon” için hem şirket, hem de yönetmen ve oyuncu için yeniden bir araya gelmiş olacak. Yeni filmin 2021 yılı içerisinde gösterime girmesi bekleniyor.

Pattinson şu anda Warner Bros.'nun 25 Haziran 2021'de gösterime gireceği The Batman filmi üzerinde çalışıyor. Stüdyo ayrıca, Pattinson'u John David Washington'un karşısında göreceğimiz ve 17 Temmuz'da tüm dünyada gösterime girecek Nolan filmi “Tenet”in de dağıtımcısı olacak. Pattinson, A24 şirketine yabancı değil. Oyuncunun rol aldığı başarılı filmler “The Rover”, “The Lighthouse”, “Good Time” ve “High Life” A24 etiketiyle vizyona girmişti.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler

İlgili Resimler


Haberler