Robin Hood'un Ayak Sesleri

9.12.2014
Robin Hood'un Ayak Sesleri
Disney Robin Hood uyarlaması için hazırlıklara başladı.

Hırsızlar Prensi Robin Hood, son olarak 2010 yılında, yönetmen koltuğuna Ridley Scott'ın oturduğu epik bir yapımla izleyici karşısına çıkmıştı. Disney, arayı çok da fazla soğutmadan, bu sevilen karakteri yeniden özlenen masalsı atmosferin içine iteklemeyi düşünüyor.

Warner Bros'ın, önümüzdeki yıl The Jungle Book öyküsüne geri dönecek olması, Disney'in de emektar masal kahramanı Robin Hood'u öne sürerek rekabeti kızıştırmasına zemin hazırladı. Bir süredir yapımcıların gündeminde olan proje, nihayet kaldırıldığı raftan alınarak masaya yatırıldı. Henüz ikonik masal kahramanını kimin ete kemiğe büründüreceği ya da projenin başına hangi ismin geçeceği netlik kazanmamış olsa da,   Disney yetkilileri önümüzdeki aylarda projenin hayata geçireleceğinin müjdesini verdiler.

Yapımcıların önerdiği isimler arasında, önümüzdeki yıllarda Galaksinin Koruyucuları filminin devam halkasının da kamera arkasına geçecek olan James Gunn olsa da; projeye kimin hayat öpücüğü konduracağı henüz kesinlik kazanmış değil. 


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler


Haberler