Rogue One: Bir Star Wars Hikayesi'nde Darth Vader rüzgarı

24.11.2016
Rogue One: Bir Star Wars Hikayesi'nde Darth Vader rüzgarı
Beklenen filmden yeni görseller geldi.

Star Wars'un spin-off projesi Rogue One: Bir Star Wars Hikayesi filminin yeni görselleri Entertainment Weekly tarafından paylaşıldı. Fotoğraflarda karanlık lord Dart Vader haşmetiyle göz dolduruyor. 

Felicity Jones, Mads Mikkelsen ve Forest Whitaker'ın aralarında bulunduğu güçlü bir kadroya ev sahipliği yapan filmin yönetmen koltuğunda ise 2014 yapımı Godzilla ile geniş kitlelere ulaşan Gareth Edwards oturuyor.

Serinin spin off'larından (ara dönem film) ilki olarak dikkat çeken film, bir grubun giriştiği imkansınz görevi konu alıyor. Filmde 'Ölüm Yıldızı' planlarını çalma görevi için bir araya gelme hikayesini anlatılacak. Rogue One: A Star Wars Story 1977 yapımı Yıldız Savaşları: Bölüm IV'ten öncesini anlatacak.

Rogue One: Bir Star Wars Hikayesi, Star Wars: A New Hope filminin hikayesinden öncesini konu ediniyor. Bir grup beklenmedik kahramanın, imkansız gibi görünen Ölüm Yıldızı planlarını çalma görevi için bir araya gelme hikayesini anlatan film ülkemizde 14 Aralık 2016'da vizyona girecek.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler

İlgili Resimler


Haberler