Romantik filme görkemli gala!

28.03.2019
Romantik filme görkemli gala!
Türk-İran ortak yapımı Bana Bir Aşk Şarkısı Söyle'nin galası gerçekleştirildi.

İran'ın başarılı isimlerinden Mehrdad Ghaffarzadeh'in yönetmen koltuğuna oturduğu romantik dram filmi 'Bana Bir Aşk Şarkısı Söyle' filmi görkemli bir galayla izleyicilerine tanıtıldı.

Gala gecesine filmin başrol oyuncuları olan Yusuf Çim, Hazal Türesan, Afsaneh Pakru, Ali Burak Ceylan ve Pejman Bazeghi gibi isimler katıldı. Basına poz veren film oyuncuları ve film ekibi gala gecesinde basın mensuplarının sorularına cevap verdi.

Filmin hikayesine gelince; Emre, arkadaşı Hakan ile birlikte bir restoranın motor kuryesi olarak çalışır. Güzel bir sese sahip olan ve şarkı söylemeyi seven Emre, fırsat buldukça Cennet Çocukları isimli çocuk esirgeme yurdunda kalan çocuklara konser verir. Emre’nin başarılı bir şarkıcı olacağını düşünen televizyon yapımcı olan Ayla ise Emre’yi destekleyerek onun üne kavuşmasını sağlar. Ayla’nın Emre hakkındaki düşünceleri sadece iş ile ilgili değildir. Genç kadın içten içe Emre’yi sever ancak Emre’nin ona karşı hiçbir ilgisi yoktur. Bu sırada Delara isimli İranlı bir kız ve kardeşi Hamed, bir temizlik fabrikasının şubesini açmak için İstanbul’a gelir. Yaşanan bir olay Delara ve Emre’nin bir araya gelmesine neden olur. Ancak onların yakınlaşmasından rahatsız olan Ayla, bu durumu engellemeye kararlıdır...

Bana Bir Aşk Şarkısı Söyle, 29 Mart'ta vizyonda!


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler

İlgili Resimler


Haberler