Romantik Komedi'de 'Diriliş' krizi çıktı

18.4.2016
Romantik Komedi'de 'Diriliş' krizi çıktı
Engin Altan Düzyatan, yapımcılar arasında kaldı.

Engin Altan Düzyatan'ın başrolünü oynadığı reyting rekortmeni  Diriliş Ertuğrul dizisinin Mayıs sonunda sezon finalinin çekimleri yapılacak. Dizinin sezon finalinde obalar ayrılacak, Engin Altan'ın erkek kardeşi Gündoğdu'yu canlandıran Kaan Taşaner projeye veda edecek.

Uçankuş TV'nin 'İki Kadın Arasında' programının haberine göre  Diriliş Ertuğrul dizisi sezon finali yaptıktan sonra başrol oyuncusu  Engin Altan Düzyatan, ilk iki filminde oynadığı 'Romantik Komedi' serisinin yeni projesi 'Romantik Komedi Balayı' filminde rol almaya hazırlanıyordu. Yakışıklı oyuncu geçen günlerde Uçankuş TV kamerasına bu yaz film projesi olduğunu söylemiş ancak özellikle projesinin adını vermemişti. Bunun nedeni ise sonradan ortaya çıktı. Kulislerde konuşulan iddiaya göre TRT 1'de ekrana gelen Diriliş'in yapımcısı  Engin Altan Düzyatan'ın Mahsun Kırmızıgül ile  Murat Tokat'ın yapımcılığını üstlendiği 'Romantik Komedi' filminde oynamasını istemiyor.

Geçen yıl ertelenmişti

Yapımcı, tarihi bir karakterle özdeşleşen oyuncunun romantik bir projeyle gündeme gelmesini istemiyor.  Engin Altan Düzyatan, geçen yıl sözleşme yaptığı  Mahsun Kırmızıgül ile yeni sezonda çalışmaya devam edeceği Diriliş'in yapımcısı arasında kaldı. Yaşanan krizinin nasıl çözüleceği merak konusu… Romantik Komedi Balayı filmi geçen yaz da  Engin Altan Düzyatan'ın 'Diriliş' dizisinde olmazsa olmazı olan sakallarını kesemediği için bu yıla ertelenmişti.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler


Haberler