Rus'un Oyunu filmine az kaldı

15.3.2016
Rus'un Oyunu filmine az kaldı
Rus'un Oyunu filmine az kaldı Filmden fragman da yayınlandı.

Türkiye’nin en önemli reklam yönetmenlerinden Levent Özdemir’in senarist ve yönetmen olarak imza attığı ilk filmi Rus’un Oyunu’nun çekimleri Asya, Avrupa ve Uzakdoğu’da çekildi. Başrollerini Fırat Tanış, Leonid Kulagin, Anastasiya Klyeva paylaştığı filmde Levent Özdemir, çift yönlü bir karakterle oyuncu olarak da karşımıza çıkıyor. 

Hikayesi, oyuncuları ve kurgusuyla Türk sinemasında fark yaratmaya hazırlanan bu yepyeni film, dağıtımcısı Warner Bros ile Türkiye’deki tüm sinema salonlarında, 1 Nisan 2016’da vizyonda olacak.

3 ülkede çekilen ilk Türk filmi olan Rus’un Oyunu’nun çekimleri İstanbul, Moskova ve Hong Kong’ta gerçekleşti. Çekimlerinin 8 hafta sürdüğü filmin kısaca konusu ise;Türkiye’nin en tanınmış iş adamlarından birine oynanan bir oyunu,  şantajı ve altındaki inanılmaz sebepler… Züppe ve zengin, sınır tanımayan bir iş adamı olan Fırat Tanış’ın oynadığı Serhat Vasbi’nin, Batıkan dahil nasıl büyük bir ekip tarafından tuzağa düşüyor. Ancak bu tuzakta kim haklı, kim ne kazanıyor, kim ne kaybediyor hepsi bu şaşırtıcı senaryoda gizli. Hakkını aramanın ve intikamın en çarpıcı hikayesi Rus’un Oyunu. Ama film için şunu söyleyebiliriz! Bir palyalçonun daha maskesi düşüyor!

Filmde Rusya’nın en ünlü oyuncuları da Fırat Tanış ile başrolü paylaşıyor… Rusya’nın en sevilen oyuncularından Leonid Kulagin ve Anastasia Klyeva oyunculuklarıyla göz dolduruyor. Ayrıca kadroda ilk kez oyunculuk yapan çok farklı isimler de var. Örneğin Türkiye’nin en önemli plastic cerrahlarından Murat Topalan tasarımcı Gülce Dereli’de filmde dikkat çekiyor. 

Filmin müzikleri Fani Hodara tarafından bestelendi. Senaryo ve oyunculuklar kadar ses getirecek. 

Levent Özdemir’in sinema aşkının ilk eseri olan Rus’un Oyunu’nu, Türk formatları yurtdışına satarak yepyeni bir sektör yaratan İzzet Pinto ise filmin haklarını daha vizyona girmeden aldı. Pinto, filmi yurtdışına satmak ve Mart ayında Cannes fuarlarında sergilemek üzere hazırlıklarını yapıyor!

Film 1 Nisan’da tüm Türkiye’de vizyonda olacak… 


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler


Haberler